[Oferta Pracy] Filia w Łomiankach k.Warszawy zatrudni Area Sales Manager

Wypożyczalnia samochodów dostawczych KANGOOR oddział w Łomiankach
k/Warszawy (ul. Kolejowa 20) zatrudni Area Sales Manager.

Filia w Łomiankach k.Warszawy zatrudni Area Sales Manager

Zadania:
-Profesjonalna obsługa klientów
-Pozyskiwanie klientów w zakresie wynajmu długoterminowego
-Pozyskiwanie klientów w zakresie wynajmu krótkoterminowego
-Przygotowywanie kalkulacji transakcji
-Przygotowywanie ofert i przedstawianie ich klientom
-Prowadzenie prezentacji
-Sporządzanie raportów
-Bieżąca praca z CRM
-Prowadzenie administracji/archiwizacji umów handlowych

Wymagania:
-Przynajmniej 3 letnie doświadczenie w branży warunek konieczny
-Posiadanie bazy kontaktów z potencjalnymi Klientami warunek konieczny
-Znajomość pakietu Office
-Prawo jazdy kategorii B
-Podstawowa znajomość budowy i obsługi technicznej aut dostawczych
-Podstawowa wiedza z zakresu finansów i ekonomii
-Wysoka kultura osobista
-Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
-Elastyczne godziny pracy
-Firmowe auto
-Firmowy telefon
-Umowę o pracę
-Motywacyjny system premiowy
-Przyjazną atmosferę

CV ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy kierować na
kamil.kowalczyk@kangoor.pl

wstecz