24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Warszawa - Marki

Warszawa

Marki k. Warszawy

ul. Radzymińska 326, I p. pok.223, Marki

 

Godziny otwarcia:

pn - pt 8:00 - 18:00

sob. 8:00 - 15:00

 

Kontakt:

tel: 500 895 400

email: marki@kangoor.pl

 

Zapraszamy Państwa do filii wypożyczalni aut dostawczych Kangoor w Markach/Ząbkach, koło Warszawy. Znajdujemy się w sąsiedztwie centrum handlowego M1, tuż przy salonie Opla. Filia naszej wypożyczalni zlokalizowana jest w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym z najważniejszymi drogami wylotowymi z Warszawy, w szczególności z drogą na Białystok. Dojazd do naszej wypożyczalni z rejonów Pragi, Targówka, Ząbek, Wawra czy Wesołej zajmuje kilka minut.

 

Na parkingu przy wypożyczalni, klienci mogą pozostawić swój samochód na czas wynajmu auta. Na miejscu możliwość skorzystania z dodatkowego wyposażenia jak choćby pasy do mocowania ładunku.

 

Oferujemy na wynajem samochody nowe, z roczników 2016-2017, na gwarancji producenta. Naszą flotę stanowią samochody takie jak vany, furgony czy brygadówki oraz kontenery w zabudowie typu plandeka czy blaszana. Część samochodów wyposażona jest w oszczędny tryb jazdy "Eco".

 

 

Oferujemy najem zarówno krótko jak i długoterminowy w bardzo atrakcyjnych cenach. To doskonała alternatywa dla firm, które nie mogą pozwolić sobie na własną flotę.