24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Bielsko Biała

Wynajem aut Bielsko-Biała

Wynajem samochodów dostawczych i busów realizowane jest z oddziału w Krakowie. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty najmu krótkoterminowego, średnioterminowego i długoterminowego. Doświadczenie w branży motoryzacyjnej zdobywamy już od 2005 roku, posiadamy ustabilizowaną pozycję na rynku i doskonałe referencje od zadowolonych Klientów.

Wynajem krótko i długoterminowy na najlepszych warunkach w mieście

Wynajem samochodów dostawczych w Bielsku-Białej to usługa, którą kierujemy zarówno w stronę osób indywidualnych potrzebujących ekonomicznego pojazdu do przewozu towarów lub osób, jak i w stronę firm poszukujących atrakcyjnej alternatywy dla tradycyjnego leasingu. Nasze warunki najmu pozwalają wzbogacić flotę przedsiębiorstwa o auta dostawcze o ładowności do 3,5 tony bez konieczności zaciągania kredytu na jego zakup czy dopełniania skomplikowanych formalności. Gwarantujemy regularne przeglądy wypożyczonych pojazdów, pakiet ubezpieczeń oraz wsparcie serwisowe.

 

Wynajem samochodu w wypożyczalni Kangoor w Bielsku-Białej nie wymaga wcześniejszej rezerwacji auta. Doskonała lokalizacja punktu gwarantuje wygodny odbiór. Dbamy, aby nasza oferta była elastyczna i dopasowana do wymogów Klientów.

Nowoczesna flota samochodów

Wypożyczalnia samochodów Kangoor dysponują flotą nowoczesnych aut dostawczych o ładowności do 3,5 tony oraz zróżnicowaną ofertą busów osobowych. Wszystkie pojazdy są nowe (rocznik 2016 i 2017) i utrzymane w doskonałym stanie.

 

Polecamy szereg kontenerów, kontenerów z windą, samochodów typu furgon oraz plandeka. W ofercie posiadamy również przyczepy, specjalne kontenery i furgony z chłodnią idealne do przewozu warzyw, produktów spożywczych oraz innych wyrobów wymagających stałej temperatury. Dodatkowo flotę wzbogaciliśmy o wynajem autolawety z oszczędnym silnikiem BI-TURBO6 (moc 163 km, ładowność 1200 kg, DMC 3500 kg).

 

Uzupełnienie oferty stanowią brygadówki 7- i 9-osobowe oraz busy 9-osobowe idealne do przewozu osób.

 

Postaw na bezpieczeństwo i dogodne warunki najmu – zapoznaj się z ofertą wypożyczalni Kangoor w Bielsku-Białej.

 

Dla klientów całodobowy telefon alarmowy.

 

 

Rezerwacja auta

tel: 500 618 800

Szczegółowy cennik