24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Radom

Radom

ul. Zientarskiego 1A
26-615 Radom

 

Godziny otwarcia:

pn - pt 8:00-18:00

sb 8:00-15:00

 

Kontakt:
tel: 500 400 863

 

Bezpieczne samochody znanych marek

Oferowany wynajem aut dostawczych obejmuje samochody typu VAN, busy osobowe (m.in. 9-osobowe oraz 7-osobowe brygadówki) oraz pojazdy z zabudową typu plandeka, kontener lub furgon.

 

Szczególną wagę przykładamy do tego, aby nasza flota idealnie wpisywała się w potrzeby różnych grup Klientów, dlatego cały czas wzbogacamy ją o nowe pojazdy. Wynajem samochodu w filii wypożyczalni Kangoor pozwala wzbogacić firmową flotę, sprawnie dokonać przeprowadzki, przewieźć towar wymagający niestandardowej zabudowy (dysponujemy kontenerami i furgonami typu chłodnia).

 

Nową usługą w ofercie jest wynajem autolawety dostosowanej do transportu samochodów i osobowych i lekkich pojazdów dostawczych (do 1200 kg).

 

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo Klienta, dlatego wynajem aut obejmuje wyłącznie nowe pojazdy z rocznika 2016 i 2017 (pozostające na gwarancji producenta), które przechodzą szczegółowe kontrole techniczne i przeglądy oraz posiadają pełen pakiet ubezpieczeniowy. Auta doskonale się prezentują, są czyste i zadbane.

Dysponujemy samochodami cenionych na polskim rynku marek – m.in. Mercedes, Peugeot, Citroen, Volkswagen oraz Fiat.

Przejrzyste warunki najmu samochodów i busów

Zapewniamy rozsądne ceny i brak ukrytych opłat. Klienci mogą wybierać spośród różnych pakietów (w tym wynajem bez limitu kilometrów). Samochody dostarczamy z naszej filii w Warszawie.

 

Zapraszamy do kontaktu z filią wypożyczalni w Radomiu – gwarantujemy profesjonalną obsługę na światowym poziomie.

 

Rezerwacja auta

tel: 500 271 800

mail:radom@kangoor.pl

 

 

Szczegółowy cennik