24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Sosnowiec

 

Wynajem aut dostawczych Sosnowiec

Wypożyczalnie samochodów Kangoor to sieć oddziałów i filii w całej Polsce umożliwiających atrakcyjny wynajem aut dostawczych oraz busów. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej filii w Sosnowcu, która zamówienia realizuje z oddziału krakowskiego – samochód dostarczymy gratis najpóźniej w 4 godziny od momentu wpłaty zaliczki.

Zróżnicowana flota – dobierz auto na miarę swoich potrzeb

Dysponujemy bardzo rozbudową flotą pojazdów dostawczych o ładowności do 3,5 z różnymi typami zabudowy (w tym zabudowy niestandardowe), autolawetami oraz 9-osobowymi busami. W naszej wypożyczalni dostępne są nowoczesne VAN-y, pojemne kontenery (także wyposażone w specjalną windę towarową), furgony i plandeki. Firmom polecamy brygadówki 7- i 9-osobowe. Specjalnie dla hurtowni i Klientów obsługujących projekty wymagające odpowiedniej temperatury przygotowaliśmy furgony oraz kontenery z chłodnią.

Jako nieliczni wśród bezpośredniej konkurencji prowadzimy wynajem autolawety dostosowanej do przewozu ładunków o masie do 1200 kg (m. in. aut osobowych i lekkich samochodów dostawczych).

Rozsądne ceny, niskie kaucje

Oferujemy wynajem aut krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy w rozsądnych cenach. Zapewniamy pomoc w doborze możliwie, jak najbardziej ekonomicznego pojazdu, niskie kaucje oraz różne pakiety umów (z limitem lub bez limitu kilometrów), dzięki czemu wynajem samochodu u nas jest doskonałą inwestycją.

 

Wszystkie nasze pojazdy posiadają gwarancję producenta (są to roczniki 2016 i 2017), pełen pakiet polis ubezpieczeniowych oraz bogate wyposażenie (m.in. system ABS i ESP, zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej, systemy mocujące ładunki).Dostawy samochodów są realizowane z oddziału w Krakowie. 

 

Wypożyczalnia samochodów Kangoor w Sosnowcu – korzystny najem krótkoterminowy i długoterminowy dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych.

 

Rezerwacja auta

tel: 500 618 800

Szczegółowy cennik