Infolinia czynna od 7.00 do 22.00 - tel: 500 800 935
SOS pomoc na drodze 24/7 - tel: 513 538 598

Peugeot Boxer / Citroen Jumper / Fiat Ducato / Opel Movano / Renault Master

 

CENNIK NETTO
Rocznik 2021

furgon 370 cm chłodnia Limit 5h 1 dzień 1 tydz. 2 tyg. 1 mies. >3 mies.

kontenery chłodnicze
Zarezerwuj to auto

200 km 499 599 499 449 9999 7999
no limit - 799 599 499 10999 10499
Kaucja                                    1000 zł

SPECYFIKACJA TECHNICZNA 

samochody ciężarowe chłodnie

 samochody dostawcze chłodnie

WYMIARY PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ I ŁADOWNOŚĆ
Maksymalna długość użytkowa: 3,70 m
Ilość EP: 6
Kategoria prawa jazdy: B

SILNIK I SPALANIE
Rodzaj paliwa: DIESEL
Pojemność / Moc: 2,0 163 KM
Ilość biegów: 6
Średnie spalanie: od 8,5 l/100 km
Norma emisji spalin: EURO 6
AdBlue: TAK
Zasilanie zewnętrzne: Dostępne w wybranych egzemplarzach

Temperatura wnętrza chłodni do 0ºC 

Samochód chłodnia posiada wymagane atesty i certyfikat PZH.
Pojazdy z chłodnią przystosowane są do transportu artykułów spożywczych oraz produktów farmaceutycznych.
 

 auta dostawcze chłodnie

Kontenery chłodnicze wysokiej jakości

Nasze kontenery chłodnicze wykonane zostały z nowoczesnych materiałów, które gwarantują maksymalną izolacje i co najważniejsze najniższe współczynniki przenikalności ciepła. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów raz schłodzona przestrzeń ładunkowa utrzymuje swoją temperaturę przez długi czas. Decydując się na wynajem samochodu chłodni w naszej wypożyczalni aut mają Państwo pewność, że otrzymają w pełni sprawny samochód z dostosowanym do danej marki samochodu agregatem chłodniczym. Wszystkie nasze samochody chłodnie są zadbane i gotowe do jazdy. Gabaryty oraz ładowność samochodu zawsze dobierana jest w zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta. W przypadku dłuższych tras zalecamy wybór większej ciężarówki, tak aby jednym kursem przewieźć cały załadunek. Z kolei w przypadku krótkich tras, rekomendujemy wynajem mniejszego auta z chłodnią, które będzie bardziej zwrotne i pozwoli zaoszczędzić czas podczas transportu.

kontener chłodniczy wynajem

Samochody z chłodnią - wydajny agregat

Szybko schładzające agregaty znajdujące się w naszych samochodach chłodniczych pozwalają na zadowalający czas schładzania dużej przestrzeni ładunkowej furgonu, mieszczącej nawet do 6 europalet. Nasze auta chłodnie zapewnią Państwu bezpieczny i higieniczny transport wszystkich produktów, które są wrażliwe na zmiany temperatury. Nasze auta chłodnie to najlepszy możliwy wybór na rynku krajowym! Naszym Klientom gwarantujemy elastyczne rozwiązania, dobierając długość najmu samochodu do indywidualnych potrzeb.

 samochód z chłodnią

Wynajem aut chłodni - korzyści dla firm

Wynajem aut z chłodnią to idealne rozwiązanie zarówno dla Klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw, którym zależy na niskich kosztach oraz na mobilności. Stosunkowo niskie koszty wynajmu auta z chłodnią, ich duża pojemność oraz uniwersalność sprawiają, że coraz więcej klientów docenia tego typu rozwiązanie. Wynajem auta chłodni to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale także elastyczności w biznesie. Wszystkie oferowane przez nasza wypożyczalnię aut samochody chłodnie, przed każdą realizacją zamówienia są szczegółowo sprawdzane i przygotowywane do wydania. W ten sposób mają Państwo pewność, że otrzymają Państwo od nas samochód zadbany i w 100% sprawny technicznie. Samochody chłodnie można odebrać na terenie całego kraju w wybranych oddziałach. Priorytetem naszej firmy jest zagwarantowanie wysokiej jakości usług,

GALERIA