Zachęcamy Państwa do wstawienia Państwa samochodu, do jednego z największych w Polsce komisu aut dostawczych Kangoor. Nasza siedziba mieści się przy drodze wylotowej na Gdańsk - popularnej 7-mce. Na miejscu posiadamy duży plac, co pozwala na doskonałą ekspozycję oferowanych samochodów.

 

Blisko 170 aut dostawczych wielu marek na placu sprawia, że jesteśmy jednym z najczęściej odwiedzanych komisów samochodów dostawczych, tym samym możemy się poszczycić jedną z największych sprzedaży w Polsce. Co miesiąc sprzedajemy około 40-50 samochodów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, którzy docenili nasz profesjonalizm i indywidualne podejście.

 

Uwaga: Prowadzimy komis jedynie samochodów dostawczych (vany, busy, furgony, itp. ).

 

 

Jak wstawić auto do komisu i ile to kosztuje?

 

Za przyjęcie samochodu do komisu, postój czy ewentualne zabranie przez sprzedającego nie pobieramy żadnych opłat. Do wstawienia auta niezbędne są dokumenty takie jaki: dowód rejestracyjny, karta pojazdu, obowiązujące ubezpieczenie OC. Potrzebne będą także dokumenty dotyczące instalacji gazowej, jeśli taka została w samochodzie zainstalowana.

Wstawiający otrzymuje odpowiednie pokwitowanie, które jest niezbędne do odebrania samochodu lub gotówki za sprzedany samochód.

Ze swej strony oferujemy darmową promocję auta w wielu serwisach internetowych.

 

Co sie dzieje z Państwa autem po doprowadzeniu do komisu?

 

Auto nigdy nie wyjeżdża poza plac. Samochód jest czyszczony, robione są mu zdjęcia, które potem używane są np na naszej stronie internetowej czy innych serwisach internetowych, pomagających dotrzeć do większej liczby zainteresowanych osób.

 

 

Jak wyznaczana jest cena sprzedaży?

 

Cena sprzedaży wyznaczana jest na podstawie średniej ceny danego modelu na najpopularniejszym serwisie aukcyjnym - Allegro, oraz na podstawie wyceny przez rzeczoznawcę z Eurotaxu. Cena ta jest zawsze ustalana z klientem przy podpisywaniu umowy komisowej. W przypadku kiedy znajdzie się nabywca za niższą cenę, zawsze wykonujemy telefon do właściciela samochodu z pytaniem o wyrażenie zgody na nową cenę.

Do ustalonej ceny doliczana jest marża w wysokości 5%, pobierana tylko i wyłącznie PO sprzedaży samochodu. Samochód się nie sprzeda- wstawiający niczym nie ryzykuje, nic nie płaci.


W razie pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

    wstecz