24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Gorzów Wielkopolski

Kangoor Gorzów Wielkopolski - Punkt Wydań

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego i okolic do korzystania z usług naszej wypożyczalni aut dostawczych. Samochody na teren miasta podstawiane są z oddziału Poznań. Za niewielką opłatą auta podstawiamy i odbieramy pod wskazany przez Państwa adres.
 

Adres najbliższego oddziału:

ul. Żmigrodzka 41/49 pok. 117/118
60-171 Poznań
Link do Mapy Google:Kangoor o/Poznań
 darmowy parking

 

Rezerwacje:
oddział - tel: 500 840 700
               tel: 500 621 800
               tel: 500 800 785​

infolinia - tel: 500 800 935
formularz rezerwacji on-line
 

Godziny otwarcia:

pn - pt 7:00-19:00

sb  7:00-15:00

 

 

 

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO I OKOLIC
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%).

Koszt dostarczenia auta - wynajem > 7 doby gratis
Koszt dostarczenia auta - wynajem < 7 doby  150 PLN
 
Miasto Gorzów Wielkopolski
Miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie lubuskim. Gorzów Wielkopolski wraz z 24 gminami i 5 powiatami województwa lubuskiego oraz 4 gminami i 1 powiatem województwa zachodniopomorskiego tworzy Aglomerację Gorzowską zamieszkałą przez ponad 400 000 mieszkańców. 
Wynajem aut dostawczych woj. lubuskie
Wypożyczalnie samochodów Kangoor to sieć oddziałów i filii w całej Polsce umożliwiających atrakcyjny wynajem aut dostawczych oraz busów. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej filii w Gorzowie Wielkopolskim, zamówienia realizuje oddział w Poznaniu samochód dostarczymy za niewielką opłatą w możliwie jak najkrótszym czasie.
Zróżnicowana flota – dobierz auto na miarę swoich potrzeb

Dysponujemy bardzo rozbudową flotą pojazdów dostawczych o ładowności do 3,5 T z różnymi typami zabudowy (w tym zabudowy niestandardowe), autolawetami oraz 9-osobowymi busami. W naszej wypożyczalni dostępne są nowoczesne VAN-y, pojemne kontenery (także wyposażone w specjalną windę towarową), furgony i plandeki. Firmom polecamy brygadówki 7- i 9-osobowe. 

Rozsądne ceny, niskie kaucje
Oferujemy wynajem aut krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy w rozsądnych cenach. Zapewniamy pomoc w doborze możliwie, jak najbardziej ekonomicznego pojazdu, niskie kaucje oraz różne pakiety umów (z limitem lub bez limitu kilometrów), dzięki czemu wynajem samochodu u nas jest doskonałą inwestycją. Zapraszamy do zapoznania się z działem - cennik
 
Auta z bieżących roczników

Wszystkie nasze pojazdy posiadają gwarancję producenta, pełen pakiet polis ubezpieczeniowych oraz bogate wyposażenie (m.in. system ABS i ESP, zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej, systemy mocujące ładunki).