Wypożyczalnia i Komis samochodów dostawczych KANGOOR

Nasza firma została założona w roku 2005. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą samochodów dostawczych. W krótkim czasie staliśmy się jednym z największych importerów całych flot van-ów. Większość klientów kojarzy nas z tysiącami sprzedanych żółtych aut Renault Kangoo oraz niezawodnych VW T4.
 

W 2007 roku zaczęliśmy działalność exportową. Tylko na rynek Ukraiński, Białoruski i Rosyjski odprawiliśmy ponad 470 furgonów.  Od roku 2008, wzbogaciliśmy naszą ofertę o wypożyczalnię busów. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem i zainteresowaniem klientów, w 2013 roku zwiększyliśmy naszą flotę do 600 samochodów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce, co daje nam jedną z wiodących pod względem liczebności flot samochodów w Europie Środkowo-Wschodniej.
 

W 2015 roku podpisaliśmy kilkadziesiąt nowych umów flotowych z zakresu assistance, wynajem z OC sprawcy, wynajem aut przed-kontraktowych, oraz dostawę aut nowych i używanych w ramach wygranych przetargów.

Oferujemy długoterminowy wynajem samochodów dostawczych jak również wynajmujemy auta w wynajmie średnioterminowym oraz krótkoterminowym.

Obecnie posiadamy cztery filie w Warszawie (Janki, Łomianki, Marki, Centrum), jak również oddziały w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Rzeszowie i Wrocławiu. W 2017 roku otworzyliśmy nowe oddziały w Częstochowie, Zielonej Górze. Nasze filie znajdują się w dogodnych dla Klientów lokalizacjach, dzięki czemu nie ma problemu z dotarciem do nas. W ofercie wynajem samochodów dostawczych z roczników 2018 i 2019 - w doskonałym stanie technicznym, na gwarancji producenta.
 

     
 

     


Oferujemy wynajem samochodów typu van, minibusy 9-osobowe
brygadówki 7 i 9 osobowe, blaszaki, kontenery, furgony (max, megamax), plandeki, firanki, windy, lawety czy chłodnie (izotermy). Powierzchnia załadunku od 1EP dla aut małych do 10EP dla kontenerów i plandek/firanek. Długość przestrzeni ładunkowej od 1,8 aż do 4,9 metra.

 

      
 

Indywidualne podejście do każdego klienta, konkurencyjne ceny oraz jakość oferowanych samochodów, pozwoliły nam w krótkim czasie na stanie się liderem w swojej branży. Naszym klientom gwarantujemy najniższe ceny na rynku, niejednokrotnie 2-3 razy niższe od cen konkurencji, fachową obsługę i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.

Z marcem 2017 roku nasza flota przekroczyła 1 000 aut. Pojawiły się nowe zestawy lawet z przyczepami, brygadówki dubble cabina z długą skrzynią, kontenery mroźnie, małe chłodnie, chłodnie z windą, wywroty. Przeszliśmy na ekonomiczne silniki blueHdi z najniższą normą emisji spalin Euro 6. Planujemy znaczne zwiększenie obecności w krajach UE szczególnie UK, Skandynawia, Francja.

Oferta wypożyczalni aut Kangoor skierowana jest do firm i osób prywatnych, które:

 • rozpoczynają działalność gospodarczą
 • potrzebują samochodu zastępczego
 • realizują projekt wymagający samochodu o nietypowej zabudowie
 • okresowo potrzebują zwiększyć flotę samochodów w swojej firmie
 • przeprowadzają się
 • alternatywa dla przyczep samochodowych - towarowych

Nasze samochody posiadają:

 • opony zimowe w okresie od 15 listopada do 31 marca
 • systemy mocujące dla ładunków
 • zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej
 • na wszystkie samochody wymagane jest prawo jazdy kategorii B
 • wypożyczone pojazdy dostarczamy z pełnym zbiornikiem paliwa i z takim powinny być zwrócone
 • posiadamy samochody nie starsze niż 2 lata i na gwarancji producenta
 • wypożyczamy samochody sprawne technicznie oraz czyste wewnątrz i na zewnątrz

 •  

Zapoznaj się z cennikiem: " Cennik "

  wstecz