24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Olsztyn

Kangoor Olsztyn - Oddział

Zapraszamy do oddziału w Olsztynie woj. warmińsko-mazurskie. Oferujemy wynajem aut dostawczych i busów w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy największą, ogólnopolską wypożyczalnią samochodów dostawczych.Adres oddziału:
Pl. Jedności Słowiańskiej 1/202
10-039 Olsztyn
 

 

Godziny otwarcia:

pn - pt 8:00-16:00
sb 8:00-13:00
 

Rezerwacje:
oddział - tel: 500 300 672
infolinia - tel: 500 800 935
formularz rezerwacji on-line

 

 

 

wynajem samochodów olsztyn

Wynajem samochodów dostawczych w doskonałym stanie technicznym

W ofercie posiadamy wyłącznie nowe pojazdy na gwarancji producenta, które przechodzą regularne przeglądy techniczne, są utrzymane w idealnym stanie zarówno technicznym, jak i wizualnym. To zapewnia, ze wynajem samochodów dostawczych w naszej wypożyczalni w Olsztynie zawsze jest w pełni bezpieczny. Każdy pojazd nie tylko jest oszczędny, szybki i nowoczesny, ale i może stać się wizytówką Twojej firmy.

Nowe auta z pełnym pakietem ubezpieczeniowym

wynajem lawet olsztyn
Dysponujemy zróżnicowaną flotą – od pojazdów typu VAN przez 9-osobowe busy i typowe brygadówki (7-, 9-osobowe), pojemne kontenery i furgony (Max, Mega Max), plandeki, kontenery z widną do wygodnego załadunku (idealne do przeprowadzek, transportu mebli i ciężkich towarów) aż po specjalistyczne samochody z chłodnią (typu kontener lub furgon).
wypożyczalnia busów olsztyn

Bogate wyposażenie busów i samochodów dostawczych

Wypożyczalnia aut Kangoor jako jedna z nielicznych prowadzi korzystny wynajem autolawety przystosowanej do przewozu maszyn budowlanych, sprzętu rolniczego, samochodów osobowych oraz lekkich pojazdów dostawczych (nasze autolawety mają ładowność 1200 kg, długość najazdu 490 cm, szerokość 210 cm).

Doskonałe warunki najmu, bogate wyposażenie dodatkowe

wypożyczalnia samochodów olsztyn

Klientom, którzy zdecydują się na wynajem samochodów gwarantujemy pełne wsparcie doradców. Każdy pojazd posiada bogate wyposażenie dodatkowe – m. in. system mocujący do przewozu ładunków oraz zabezpieczenia skrzyni ładunkowej. Zapewniamy najlepsze warunki na rynku, szeroki wybór nowych pojazdów z rocznika 2016 i 2017 oraz bogate wyposażenie dodatkowe. Pojazd można u nas wynająć z limitem lub bez limitu kilometrów.

wypożyczalnia samochodów w Olsztynie

Olsztyn

Filia wypożyczalni samochodów Kangoor w Olsztynie oferuje korzystny wynajem samochodów dostawczych. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w branży motoryzacyjnej (sięgającym 2005 roku), nowoczesnej flocie oraz usługach idealnie wpasowanych w potrzeby Klientów.