24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Płock

Kangoor Płock - Punkt Wydań

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Płocka i okolic do korzystania z usług naszej wypożyczalni aut dostawczych. Samochody na teren miasta Płock podstawiane są z oddziału Warszawa - Łomianki. Za niewielką opłatą auta podstawiamy i odbieramy pod wskazany przez Państwa adres.
 

Adres najbliższego oddziału:
ul. Kolejowa 20

05-092 Łomianki
Link do Mapy Google:Kangoor o/Łomianki

 darmowy parking

 

Rezerwacje:
oddział - tel: 500 582 288

infolinia - tel: 500 800 935
formularz rezerwacji on-line
 

Godziny otwarcia:

pn - pt 7:00-22:00

sb - nd 8:00-16:00
 

 

 

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON PŁOCKA I OKOLIC
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%).

Koszt dostarczenia auta - wynajem > 7 doby gratis
Koszt dostarczenia auta - wynajem < 7 doby  100 PLN

 

Miasto Płock
Płock to miasto w województwie mazowiecki. Liczba mieszkańców miasta wynosi ponad 121 tysięcy. Na terenie miasta jest port rzeczny, rafineria ropy naftowej jak również liczne galerie, sklepy i muzea. W Płocku znajdziemy różne atrakcje m.in. Molo, Amfiteatr.
Wynajem aut dostawczych Płock
Wypożyczalnie samochodów Kangoor to sieć oddziałów i filii w całej Polsce umożliwiających atrakcyjny wynajem aut dostawczych oraz busów. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej filii w Płocku, która zamówienia realizuje oddział w Łomiankach samochód dostarczymy za niewielką opłatą w możliwie jak najkrótszym czasie.
Zróżnicowana flota – dobierz auto na miarę swoich potrzeb

Dysponujemy bardzo rozbudową flotą pojazdów dostawczych o ładowności do 3,5 z różnymi typami zabudowy (w tym zabudowy niestandardowe), autolawetami oraz 9-osobowymi busami. W naszej wypożyczalni dostępne są nowoczesne VAN-y, pojemne kontenery (także wyposażone w specjalną windę towarową), furgony i plandeki. Firmom polecamy brygadówki 7- i 9-osobowe. 

Rozsądne ceny, niskie kaucje
Oferujemy wynajem aut krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy w rozsądnych cenach. Zapewniamy pomoc w doborze możliwie, jak najbardziej ekonomicznego pojazdu, niskie kaucje oraz różne pakiety umów (z limitem lub bez limitu kilometrów), dzięki czemu wynajem samochodu u nas jest doskonałą inwestycją. Zapraszamy do zapoznania się z działem - cennik
 
Auta z bieżących roczników

Wszystkie nasze pojazdy posiadają gwarancję producenta, pełen pakiet polis ubezpieczeniowych oraz bogate wyposażenie (m.in. system ABS i ESP, zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej, systemy mocujące ładunki). Dostawy samochodów są realizowane z oddziału w Łomiankach