24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalania samochodów Płońsk

Kangoor Płońsk - Punkt Wydań

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Płońska i okolic do korzystania z usług naszej wypożyczalni aut dostawczych. Samochody na teren miasta Płońsk podstawiane są z oddziału Warszawa - Łomianki. Za niewielką opłatą auta podstawiamy i odbieramy pod wskazany przez Państwa adres.
 

Adres najbliższego oddziału:
ul. Kolejowa 20

05-092 Łomianki
Link do Mapy Google:Kangoor o/Łomianki

 darmowy parking

 

Rezerwacje:
oddział - tel: 500 582 288

infolinia - tel: 500 800 935
formularz rezerwacji on-line
 

Godziny otwarcia:

pn - pt 7:00-22:00

sb - nd 8:00-16:00
 

 

 

 

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON PŁOŃSKA I OKOLIC
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%).

Koszt dostarczenia auta - wynajem > 4 doby gratis
Koszt dostarczenia auta - wynajem < 4 doby  70 PLN

 

Miasto Płońsk
Miasto położone w województwie mazowieckim oddalone 66km na północ od centrum Warszawy. Liczba mieszkańców 22 tys. Przez Płońsk przechodzi droga krajowa S7, droga krajowa nr 50 i ma swój początek droga krajowa nr 10. Na peryferiach miasta znajdują się lądowiska Milewo, Zdziar-Łopatki i Płońsk-Kępa. 
Wynajem aut dostawczych Płock
Wypożyczalnie samochodów Kangoor to sieć oddziałów i filii w całej Polsce umożliwiających atrakcyjny wynajem aut dostawczych oraz busów. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej filii w Płońsku,  za niewielką opłatą dostarczymy w możliwie jak najkrótszym czasie pod wskazany adres.
Zróżnicowana flota – dobierz auto na miarę swoich potrzeb

Dysponujemy bardzo rozbudową flotą pojazdów dostawczych o ładowności do 3,5 T z różnymi typami zabudowy (w tym zabudowy niestandardowe), autolawetami oraz 9-osobowymi busami. W naszej wypożyczalni dostępne są nowoczesne VAN-y, pojemne kontenery (także wyposażone w specjalną windę towarową), furgony i plandeki. Firmom polecamy brygadówki 7- i 9-osobowe. 

Rozsądne ceny, niskie kaucje
Oferujemy wynajem aut krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy w rozsądnych cenach. Zapewniamy pomoc w doborze możliwie, jak najbardziej ekonomicznego pojazdu, niskie kaucje oraz różne pakiety umów (z limitem lub bez limitu kilometrów), dzięki czemu wynajem samochodu u nas jest doskonałą inwestycją. Zapraszamy do zapoznania się z działem - cennik
 
Auta z bieżących roczników

Wszystkie nasze pojazdy posiadają gwarancję producenta, pełen pakiet polis ubezpieczeniowych oraz bogate wyposażenie (m.in. system ABS i ESP, zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej, systemy mocujące ładunki). Dostawy samochodów są realizowane z oddziału w Łomiankach