24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wynajem aut chłodni

Peugeot Boxer / Citroen Jumper / Fiat Ducato / Opel Movano / Renault Master

 

Samochody chłodnie - Cennik

chłodnia 420 cm Limit 5h 1 dzień 1 tydz. 2 tyg. 1 mies. >3 mies.

kontenery chłodnicze
Zarezerwuj to auto

200 km 399 499 399 299 7999 5999
no limit - 699 499 399 9999 7999
Kaucja 1000 zł

SPECYFIKACJA TECHNICZNA SAMOCHODU CHŁODNI

samochody ciężarowe chłodnie

 samochody dostawcze chłodnie

WYMIARY PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ I ŁADOWNOŚĆ KONTENERA CHŁODNICZEGO
Maksymalna długość użytkowa: 4,20 m
Szerokość pomiędzy burtami: 2,10 m
Wysokość użytkowa: 2,10 m
Objętość użytkowa: 18,52 m³
Ilość EP: 8
Ładowność: 885 kg
Kategoria prawa jazdy: B

WYMIARY ZEWNĘTRZNE
Długość całkowita: 6,40 m
Wysokość całkowita: 3,10 m
Szerokość z lusterkami bocznymi: 2,28 m

SILNIK I SPALANIE
Rodzaj paliwa: DIESEL
Pojemność / Moc: 2,0 BlueHDi / 160 KM
Ilość biegów: 6
Średnie spalanie: od 8,5 l/100 km
Norma emisji spalin: EURO 6
AdBlue: TAK
Zasilanie zewnętrzne: Dostępne w wybranych egzemplarzach

Pojazd posiada wymagane atesty i certyfikat PZH.
Samochody chłodnie przystosowane są do transportu artykułów spożywczych oraz produktów farmaceutycznych, posiadają aktualną decyzję Sanepidu.
 

 auta dostawcze chłodnie

Kontenery chłodnicze wysokiej jakości

Najnowszej technologii materiały, z których stworzone zostały nasze kontenery chłodnicze zapewniają maksymalną izolacje i najniższe współczynniki przenikalności ciepła, dzięki czemu raz schłodzona przestrzeń ładunkowa utrzymuje temperaturę długi czas. Wynajmując u nas samochód z chłodnią mają Państwo gwarancję, że otrzymają zadbany, w pełni sprawny samochód z agregatem chłodniczym dostosowanym do danej marki samochodu. Gabaryty oraz ładowność samochodu chłodni dobierana jest na podstawie jej przeznaczenia. Na dłuższe trasy zalecamy wybór większej ciężarówki, dzięki której jednym kursem jesteśmy w stanie przewieźć cały ładunek. W przypadku krótkich tras, zalecamy wynajem mniejszych aut chłodni, które będą bardziej zwrotne, co pozwoli na zaoszczędzenie czasu przy każdym kursie.

 auto chłodnia

Samochody chłodnie - Rejestracja temperatury

Samochody chłodnie dostępne w naszej ofercie wyposażone są w nowoczesne drukarki termiczne oraz czujnik temperatury przestrzeni ładunkowej, które pozwalają na stałe monitorowanie i archiwizację zmian temperatur podczas całego procesu transportu od momentu załadunku aż do dostarczenia.

kontener chłodniczy wynajem

Samochód z chłodnią - Wydajny agregat Zanotti Zero

Szybko schładzające agregaty firmy Zanotti pozwalają na zadowalający czas schładzania tak dużej przestrzeni ładunkowej kontenera, mieszczącej do 8 europalet. To co wyróżnia agregaty firmy Zanotti na tle konkurencji to ich niezawodność.

 samochód z chłodnią

Samochody ciężarowe chłodnie - Korzyści dla firm

Kontenery chłodnicze to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób oraz firm, którym zależy przede wszystkim na mobilności oraz niskich kosztach związanych z wynajmem aut chłodni. Wynajem auta chłodni to gwarancja bezpieczeństwa i elastyczności w biznesie. Stosunkowo niskie koszty wynajmu oraz duża pojemność kontenerów, a także ich uniwersalność sprawia, że Klienci cenią sobie tego typu rozwiązania. Oferowane przez nasza firmę samochody chłodnie przed każdym zamówieniem są szczegółowo sprawdzane i przygotowywane, dzięki czemu otrzymują od nas Państwo w 100% sprawny samochód z chłodnia. Samochody chłodnie można odebrać na terenie całego kraju w wybranych oddziałach. Po podłączeniu zasilania samochód chłodnia jest gotowy do użytku. 

GALERIA