24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Stalowa Wola

Wynajem aut i busów w Stalowej Woli - Punkt Wydań

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Stalowej Woli i okolic do korzystania z usług naszej wypożyczalni aut dostawczych. Samochody na teren miasta Stalowa Wola podstawiane są z oddziału Rzeszów. Za niewielką opłatą  podstawiamy i odbieramy auta pod wskazany przez Państwa adres.

wypożyczalnia aut dostawczych Stalowa Wola

wynajem aut dostawczych Stalowa Wola

Rezerwacje:
oddział - tel: 500 400 978
​​​​​infolinia - tel: 500 800 935
formularz rezerwacji on-line

Adres najbliższego oddziału:
​ul. Boya-Żeleńskiego 18
35-105 Rzeszów
 darmowy parking

Godziny otwarcia:
pn - pt 8:00-18:00
sb 8:00-15:00

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON STALOWEJ WOLI I OKOLIC
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%).

 Miejscowość Stalowa Wola
Koszt dostarczenia auta - wynajem > 7 doby gratis
Koszt dostarczenia auta - wynajem < 7 doby 100 PLN

wynajem aut stalowa wola

Stalowa Wola

Miasto w województwie podkarpackim, w powiecie stalowowolskim, położone w Kotlinie Sandomierskiej. Przez miasto przepływa rzeka San. Stacja Stalowa Wola Rozwadów posiada bezpośrednie połączenie z Przemyślem, Krakowem, Lublinem, Warszawą, Poznaniem, Bydgoszczą i Toruniem, miastami GOP, Wrocławiem i Tarnobrzegiem. Głównymi zakładami pracy są Huta Stalowa Wola S.A. oraz Elektrownia Stalowa Wola S.A

wynajem aut w Stalowej Woli

Nowe samochody dostawcze i busy osobowe 

W naszej wypożyczalni samochodów dostawczych Kangoor Stalowa Wola oferujemy nowoczesne maszyny, które regularnie przechodzą przeglądy. To zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy naszym klientom.

wypożyczalnia autolawet Stalowa Wola

Wypożyczalnia aut dostawczych w Stalowej Woli

Co ważne, nasze pojazdy są regularnie sprawdzane, ale i konserwowane, by wyglądały nowocześnie. Co więcej, są to wyłącznie auta na gwarancji od producenta, nie starsze niż trzy lata. Dzięki temu flota złożona z tego rodzaju pojazdów to doskonały pomysł dla każdej firmy. Auta mają także pełen pakiet ubezpieczeniowy.

tani wynajem aut Stalowa Wola

Różnorodna flota - auta dostawcze, busy osobowe, autolawety

Wynajem aut dostawczych ze Stalowej Woli oferuje szereg różnych pojazdów. Między innymi można tu znaleźć VAN-y, busy czy brygadówki. Ponadto oferujemy także furgony w wersji Max oraz Mega Max, a także kontenery chłodnicze i z windą dla lepszego działania. Wyposażenie naszych aut jest wysokiej klasy, a wynajem może odbywać się z limitem kilometrów lub bez niego.