24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Mława

Kangoor Mława - Punkt Wydań

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Mławy i okolic do korzystania z usług naszej wypożyczalni aut dostawczych. Samochody na teren miasta Mława podstawiane są z oddziału Warszawa - Łomianki. Za niewielką opłatą auta podstawiamy i odbieramy pod wskazany przez Państwa adres.
 

Adres najbliższego oddziału:
ul. Kolejowa 20
05-092 Łomianki

Link do Mapy Google:Kangoor o/Łomianki
 darmowy parking

 

Rezerwacje:
oddział - tel: 500 582 288
infolinia - tel: 
500 800 935

formularz rezerwacji on-line
 

Godziny otwarcia:

pn - pt 7:00-22:00
sb - nd 8:00-16:00
 

 

 

 

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON MŁAWY I OKOLIC
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%).

Koszt dostarczenia auta - wynajem > 7 doby gratis
Koszt dostarczenia auta - wynajem < 7 doby  150 PLN

 

Rozsądne ceny, niskie kaucje
Oferujemy wynajem aut krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy w rozsądnych cenach. Zapewniamy pomoc w doborze możliwie, jak najbardziej ekonomicznego pojazdu, niskie kaucje oraz różne pakiety umów (z limitem lub bez limitu kilometrów), dzięki czemu wynajem samochodu u nas jest doskonałą inwestycją. Zapraszamy do zapoznania się z działem - cennik
Wynajem aut dostawczych 
Wypożyczalnie samochodów Kangoor to sieć oddziałów i filii w całej Polsce umożliwiających atrakcyjny wynajem aut dostawczych oraz busów. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej filii w Mławie, zamówienia realizuje oddział w Łomiankach. samochód dostarczymy za niewielką opłatą w możliwie jak najkrótszym czasie.
Zróżnicowana flota – dobierz auto na miarę swoich potrzeb

Dysponujemy bardzo rozbudową flotą pojazdów dostawczych o ładowności do 3,5 T z różnymi typami zabudowy (w tym zabudowy niestandardowe), autolawetami oraz 9-osobowymi busami. W naszej wypożyczalni dostępne są nowoczesne VAN-y, pojemne kontenery (także wyposażone w specjalną windę towarową), furgony i plandeki. Firmom polecamy brygadówki 7- i 9-osobowe. 

Auta z bieżących roczników
Wszystkie nasze pojazdy posiadają gwarancję producenta, pełen pakiet polis ubezpieczeniowych oraz bogate wyposażenie (m.in. system ABS i ESP, zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej, systemy mocujące ładunki). Dostawy samochodów są realizowane z oddziału w Łomiankach
 
Mława

Miasto położone 120km na północ od Warszawy w woj. mazowieckim przy granicy z woj. warmińsko-mazurskim liczba mieszkańców 31 tys. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 7. Mława jest podzielona na 15 osiedli mieszkaniowych. W dzielnicy przemysłowej znajduje się fabryka telewizorów i ubojnia drobiu.