24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Ostrów Mazowiecka

Kangoor Ostrów Mazowiecka - Punkt Wydań

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i okolic do korzystania z usług naszej wypożyczalni aut dostawczych. Samochody na teren miasta podstawiane są z oddziału Warszawa - Marki. Za niewielką opłatą auta podstawiamy i odbieramy pod wskazany przez Państwa adres.
 

Adres najbliższego oddziału:
ul. Radzymińska 326
(biurowiec JW Construction)
I p. pok.223

05-091 Ząbki
Link do Mapy Google: Kangoor o/Marki

 darmowy parking

 

Rezerwacje:
oddział - tel: 500 895 400
infolinia - tel: 
500 800 935

formularz rezerwacji on-line
 

Godziny otwarcia:

pn - pt 8:00-18:00
sb 8:00-15:00

 


 

 

 

 

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON OSTRÓW MAZ. I OKOLIC
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%).

Koszt dostarczenia auta - wynajem > 7 doby gratis
Koszt dostarczenia auta - wynajem < 7 doby  150 PLN

 

Ostrów Mazowiecka
Miasto położone w północno - wschodniej części województwa mazowieckiego na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 8. W mieście jest zarejestrowanych 2700 podmiotów gospodarczych które działają w branżach transportu krajowego i międzynarodowego, handlu, przemyśle budowlanym, rolno-spożywczym, elektronicznym, mechanicznym i przetwórstwie drzewnym. 
Wynajem aut dostawczych Ostrołęka
Wypożyczalnie samochodów Kangoor, posiadające rozbudowaną sieć oddziałów w całej Polsce, zapraszają do skorzystania z oferty naszej filii w Ostrołęce. Zarezerwowane auta dostarczamy tutaj z oddziału w Markach o/Warszawa. Tylko u nas tak szybko otrzymasz zamówiony pojazd (nie później niż w 2 godzin od wpłaty zaliczki).
Wynajem aut – jakie pojazdy oferujemy?

Dysponujemy różnej wielkości furgonami, samochodami z zabudową typu kontener, plandeka lub blaszak. Zadbaliśmy również o najbardziej wymagających Klientów – specjalnie dla hurtowni spożywczych oferujemy izotermy (chłodnie). Naszą najnowszą usługę stanowi wynajem autolawety idealnej do transportu maszyn, samochodów osobowych i dostawczych (ładowność do 1200 kg).

Rozsądne ceny, niskie kaucje
Oferujemy wynajem aut krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy w rozsądnych cenach. Zapewniamy pomoc w doborze możliwie, jak najbardziej ekonomicznego pojazdu, niskie kaucje oraz różne pakiety umów (z limitem lub bez limitu kilometrów), dzięki czemu wynajem samochodu u nas jest doskonałą inwestycją. Zapraszamy do zapoznania się z działem - cennik
 
Auta z bieżących roczników

Wszystkie nasze pojazdy posiadają gwarancję producenta, pełen pakiet polis ubezpieczeniowych oraz bogate wyposażenie (m.in. system ABS i ESP, zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej, systemy mocujące ładunki). Dostawy samochodów są realizowane z oddziału Warszawa - Marki.