24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Ciechanów

Kangoor Ciechanów - Punkt Wydań

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Ciechanowa i okolic do korzystania z usług naszej wypożyczalni aut dostawczych. Samochody na teren miasta Ciechanów podstawiane są z oddziału Warszawa - Łomianki. Za niewielką opłatą auta podstawiamy i odbieramy pod wskazany przez Państwa adres.
 

Adres najbliższego oddziału:
ul. Kolejowa 20

05-092 Łomianki
Link do Mapy Google:Kangoor o/Łomianki

 darmowy parking

 

Rezerwacje:
oddział - tel: 500 582 288

infolinia - tel: 500 800 935
formularz rezerwacji on-line
 

Godziny otwarcia:

pn - pt 7:00-22:00

sb - nd 8:00-16:00
 

 

 

 

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON CIECHANOWA I OKOLIC
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%).

Koszt dostarczenia auta - wynajem > 7 doby gratis
Koszt dostarczenia auta - wynajem < 7 doby  150 PLN

 

Rozsądne ceny, niskie kaucje
Oferujemy wynajem aut krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy w rozsądnych cenach. Zapewniamy pomoc w doborze możliwie, jak najbardziej ekonomicznego pojazdu, niskie kaucje oraz różne pakiety umów (z limitem lub bez limitu kilometrów), dzięki czemu wynajem samochodu u nas jest doskonałą inwestycją. Zapraszamy do zapoznania się z działem - cennik
Wynajem aut dostawczych 
Wypożyczalnie samochodów Kangoor to sieć oddziałów i filii w całej Polsce umożliwiających atrakcyjny wynajem aut dostawczych oraz busów. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej filii w Ciechanowie, zamówienia realizuje oddział w Łomiankach. samochód dostarczymy za niewielką opłatą w możliwie jak najkrótszym czasie.
Zróżnicowana flota – dobierz auto na miarę swoich potrzeb

Dysponujemy bardzo rozbudową flotą pojazdów dostawczych o ładowności do 3,5 T z różnymi typami zabudowy (w tym zabudowy niestandardowe), autolawetami oraz 9-osobowymi busami. W naszej wypożyczalni dostępne są nowoczesne VAN-y, pojemne kontenery (także wyposażone w specjalną windę towarową), furgony i plandeki. Firmom polecamy brygadówki 7- i 9-osobowe. 

Auta z bieżących roczników
Wszystkie nasze pojazdy posiadają gwarancję producenta, pełen pakiet polis ubezpieczeniowych oraz bogate wyposażenie (m.in. system ABS i ESP, zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej, systemy mocujące ładunki). Dostawy samochodów są realizowane z oddziału w Łomiankach
 
Miasto Ciechanów

Miasto położone 100km na północ od Warszawy, liczba mieszkańców 44 tys. Jest ośrodkiem przemysłu przetwórczego i precyzyjnego. W 1864 roku został założony browar regionalny " Ciechan". Przez Ciechanów przebiegają drogi krajowe 50 i 60 oraz drogi wojewódzkie 615, 616 i 617. Również przebiega trasa kolejowa E-65 ( Warszawa - Gdynia) na której znajdują się dwie stacje Ciechanów i Ciechanów Przemysłowy.