24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Kangoor Szczecin - Oddział

Zapraszamy do oddziału w Szczecinie woj. zachodniopomoreskie. Oferujemy wynajem aut dostawczych i busów w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy największą, ogólnopolską wypożyczalnią samochodów dostawczych.Adres oddziału:
​ul. Południowa 25b
71-001 Szczecin
 darmowy parking

 

Godziny otwarcia:

pn - pt 8:00-18:00
sb 8:00-15:00
 

Rezerwacje:
oddział - tel: 500 800 347
oddział - tel: 500 800 785
​​​​​infolinia - tel: 500 800 935
formularz rezerwacji on-line

 

 

 

Wynajem samochodów w doskonałym stanie technicznym

W ofercie posiadamy wyłącznie nowe samochody na gwarancji producenta, które przechodzą regularne przeglądy techniczne, są utrzymane w idealnym stanie zarówno technicznym, jak i wizualnym. To zapewnia, ze wynajem samochodów dostawczych w naszej wypożyczalni w Szczecinie zawsze jest w pełni bezpieczny. Każdy pojazd nie tylko jest oszczędny, szybki i nowoczesny, ale i może stać się wizytówką Twojej firmy.

Nowe auta z pełnym pakietem ubezpieczeniowym

Dysponujemy zróżnicowaną flotą – od pojazdów typu VAN przez 9-osobowe busy i typowe brygadówki (7-, 9-osobowe), pojemne kontenery i furgony (Max, Mega Max), plandeki, kontenery z widną do wygodnego załadunku (idealne do przeprowadzek, transportu mebli i ciężkich towarów) aż po specjalistyczne samochody z chłodnią (typu kontener lub furgon).

Bogate wyposażenie wynajmowanych samochodów

Wypożyczalnia aut Kangoor jako jedna z nielicznych prowadzi korzystny wynajem autolawety przystosowanej do przewozu maszyn budowlanych, sprzętu rolniczego, samochodów osobowych oraz lekkich pojazdów dostawczych (nasze autolawety mają ładowność 1200 kg, długość najazdu 490 cm, szerokość 210 cm).

Doskonałe warunki najmu aut i lawet

Klientom, którzy zdecydują się na wynajem samochodów gwarantujemy pełne wsparcie doradców. Każdy pojazd posiada bogate wyposażenie dodatkowe – m. in. system mocujący do przewozu ładunków oraz zabezpieczenia skrzyni ładunkowej. Zapewniamy najlepsze warunki na rynku, szeroki wybór nowych pojazdów z rocznika 2016 i 2017 oraz bogate wyposażenie dodatkowe. Pojazd można u nas wynająć z limitem lub bez limitu kilometrów.

Oddział Szczecin

Wypożyczalnie samochodów Kangoor oferują wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów dostawczych oraz osobowych busów. Mieszkańców Wybrzeża zapraszamy do skorzystania z oferty oddziału w Szczecinie zlokalizowanego przy ul. Południowej 25 B. Dogodny dojazd, profesjonalna i pomocna obsługa oraz bogata flota to największe auty naszej firmy.