24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Jastrzębie-Zdrój

Kangoor Jastrzębie-Zdrój - Punkt Wydań
 

Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Jastrzębiu-Zdrój

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Jastrzębie-Zdrój i okolic do korzystania z usług naszej wypożyczalni aut dostawczych. Samochody na teren miasta podstawiane są z oddziału Katowice. Za niewielką opłatą auta podstawiamy i odbieramy pod wskazany przez Państwa adres.

 

Adres najbliższego oddziału:


ul. Wolnego 4 pok. 108
40-857 Katowice
Link do Mapy Google: Kangoor o/Katowice
 darmowy parking

 

Rezerwacje:
oddział Katowice- tel: 500 210 650

infolinia - tel: 500 800 935
formularz rezerwacji on-line

 

 

 

 

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON JASTRZĘBIE-ZDRÓJ I OKOLICE
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%).

 Miejscowość Jastrzębie-Zdrój
Koszt dostarczenia auta - wynajem > 7 doby gratis
Koszt dostarczenia auta - wynajem < 7 doby 100 PLN

 

 

Wypożyczalnia Kangoor

Nasza firma została założona w roku 2005. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą samochodów dostawczych. W krótkim czasie staliśmy się jednym z największych importerów całych flot van-ów. Większość klientów kojarzy nas z tysiącami sprzedanych żółtych aut Renault Kangoo oraz niezawodnych VW T4.
Od roku 2008, wzbogaciliśmy naszą ofertę o wypożyczalnię busów.W związku z rosnącym zapotrzebowaniem i zainteresowaniem klientów, w 2013 roku zwiększyliśmy naszą flotę do 1000 samochodów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce.

Wynajem aut dostawczych 
Wypożyczalnie samochodów Kangoor to sieć oddziałów i filii w całej Polsce umożliwiających atrakcyjny wynajem aut dostawczych oraz busów. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej filii w Jastrzębiu-Zdrój. Za niewielką opłatą podstawimy i odbierzemy od Państwa auto.
Zróżnicowana flota – dobierz auto na miarę swoich potrzeb

Dysponujemy bardzo rozbudową flotą pojazdów dostawczych o ładowności do 3,5 z różnymi typami zabudowy (w tym zabudowy niestandardowe), autolawetami oraz 9-osobowymi busami. W naszej wypożyczalni dostępne są nowoczesne VAN-y, pojemne kontenery (także wyposażone w specjalną windę towarową), furgony i plandeki. Firmom polecamy brygadówki 7- i 9-osobowe. 

Rozsądne ceny, niskie kaucje
Oferujemy wynajem aut krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy w rozsądnych cenach. Zapewniamy pomoc w doborze możliwie, jak najbardziej ekonomicznego pojazdu, niskie kaucje oraz różne pakiety umów (z limitem lub bez limitu kilometrów), dzięki czemu wynajem samochodu u nas jest doskonałą inwestycją. 
Auta z bieżących roczników

Wszystkie nasze pojazdy posiadają gwarancję producenta, pełen pakiet polis ubezpieczeniowych oraz bogate wyposażenie (m.in. system ABS i ESP, zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej, systemy mocujące ładunki). 

 
Jastrzębie-Zdrój
Miasto na prawach powiatu położone na Górnym Śląsku w województwie śląskim. Liczy ok 90 tys. mieszkańców na powierzchni 88km². Przez miasto przebiegają drogi wojewódzkie 933 i 937. Na wschód od miasta przebiega droga krajowa nr 81, zaś na zachód autostrada A1. Główną gałęzią przemysłu jest górnictwo węgla kamiennego. Swojego czasu na terenie miasta funkcjonowało aż pięć kopalń. 
 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w zakładce cennik.