24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Włocławek

Kangoor Włocławek - Punkt Wydań
 

Wypożyczalnia samochodów dostawczych we Włocławku

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Włocławka i okolic do korzystania z usług naszej wypożyczalni aut dostawczych. Samochody na teren miasta Włocławek podstawiane są z oddziału Toruń. Za niewielką opłatą  podstawiamy i odbieramy auta pod wskazany przez Państwa adres.

 

Adres najbliższego oddziału:

ul Broniewskiego 4/42
87-100 Toruń
Link do Mapy Google: Kangoor o/Toruń
 darmowy parking

 

Rezerwacje:
oddział Toruń tel: 514 250 260
infolinia - tel: 500 800 935
formularz rezerwacji on-line

 

 

 

 
 

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON WŁOCŁAWKA I OKOLIC
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%).

 Miejscowość  Włocławek
Koszt dostarczenia auta - wynajem > 7 doby gratis
Koszt dostarczenia auta - wynajem < 7 doby 100 PLN
 

 

Wypożyczalnia Kangoor

Nasza firma została założona w roku 2005. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą samochodów dostawczych. W krótkim czasie staliśmy się jednym z największych importerów całych flot van-ów. Większość klientów kojarzy nas z tysiącami sprzedanych żółtych aut Renault Kangoo oraz niezawodnych VW T4.
Od roku 2008, wzbogaciliśmy naszą ofertę o wypożyczalnię busów.W związku z rosnącym zapotrzebowaniem i zainteresowaniem klientów, w 2013 roku zwiększyliśmy naszą flotę do 1000 samochodów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce.

Wynajem aut dostawczych 
Wypożyczalnie samochodów Kangoor to sieć oddziałów i filii w całej Polsce umożliwiających atrakcyjny wynajem aut dostawczych oraz busów. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej filii we Włocławku. Za niewielką opłatą podstawimy i odbierzemy od Państwa auto.
Zróżnicowana flota – dobierz auto na miarę swoich potrzeb

Dysponujemy bardzo rozbudową flotą pojazdów dostawczych o ładowności do 3,5 z różnymi typami zabudowy (w tym zabudowy niestandardowe), autolawetami oraz 9-osobowymi busami. W naszej wypożyczalni dostępne są nowoczesne VAN-y, pojemne kontenery (także wyposażone w specjalną windę towarową), furgony i plandeki. Firmom polecamy brygadówki 7- i 9-osobowe. 

Rozsądne ceny, niskie kaucje
Oferujemy wynajem aut krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy w rozsądnych cenach. Zapewniamy pomoc w doborze aut według Państwa potrzeb, niskie kaucje oraz różne pakiety umów (z limitem lub bez limitu kilometrów), dzięki czemu wynajem samochodu u nas jest doskonałą inwestycją. Zapraszamy do zapoznania się z działem - cennik
Auta z bieżących roczników

Wszystkie nasze pojazdy posiadają gwarancję producenta, pełen pakiet polis ubezpieczeniowych oraz bogate wyposażenie (m.in. system ABS i ESP, zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej, systemy mocujące ładunki). 

 
Włocławek
Miasto leży w południowo-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego z liczbą mieszkańców na poziomie 112tys. Przez miasto przebiegaja droga krajowa 62, 67, 91 i droga wojewódzka nr 252. Ośrodek przemysłu chemicznego, energetycznego, spożywczego, metalowego i materiał budowlanych

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w zakładce cennik.