24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Toruń

Kangoor Toruń - Punkt Wydań
 

Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Toruniu

 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Torunia i okolic do korzystania z usług naszej wypożyczalni aut dostawczych. Samochody na teren miasta Toruń podstawiane są z oddziału Bydgoszcz. Za niewielką opłatą  podstawiamy i odbieramy auta pod wskazany przez Państwa adres.

 

Miasto Toruń położone w województwie kujawsko-pomorskim. Prawobrzeżna część miasta położona jest na Pomorzu zaś lewobrzeżna położona jest na Kujawach. 
 

wynajem samochodów toruń wypożyczalnia samochodów toruń

Adres najbliższego oddziału:

Link do Mapy Google: Kangoor o/Bydgoszcz
ul. Fordońska 201
85-739 Bydgoszcz
 darmowy parking

 

Rezerwacje:
oddział Bydgoszcz tel: 514 250 260
infolinia - tel: 500 800 935
formularz rezerwacji on-line


Miejsce wydań:

Dworzec PKP
ul. Kujawska 1
87-100 Toruń 

 

 

 

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON TORUNIA I OKOLIC
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%).

 Miejscowość Toruń
Koszt dostarczenia auta na Dworzec PKP gratis
Koszt dostarczenia auta pod wskazany adres 50 PLN

 

 

wypożyczalnia samochodów toruń

Wypożyczalnia Kangoor

Nasza firma została założona w roku 2005. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą samochodów dostawczych. W krótkim czasie staliśmy się jednym z największych importerów całych flot van-ów. Większość klientów kojarzy nas z tysiącami sprzedanych żółtych aut Renault Kangoo oraz niezawodnych VW T4. Od roku 2008, wzbogaciliśmy naszą ofertę o wypożyczalnię busów.W związku z rosnącym zapotrzebowaniem i zainteresowaniem klientów, w 2013 roku zwiększyliśmy naszą flotę do 1000 samochodów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce.

Wynajem aut dostawczych 

wynajem samochodów toruń
Wypożyczalnie samochodów Kangoor to sieć oddziałów i filii w całej Polsce umożliwiających atrakcyjny wynajem aut dostawczych oraz busów. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej filii w Toruniu. Za niewielką opłatą podstawimy i odbierzemy od Państwa auto.
wynajem samochodów w Toruniu

Zróżnicowana flota – dobierz auto na miarę swoich potrzeb

Dysponujemy bardzo rozbudową flotą samochodów dostawczych o ładowności do 3,5 z różnymi typami zabudowy (w tym zabudowy niestandardowe), autolawetami oraz 9-osobowymi busami. W naszej wypożyczalni dostępne są nowoczesne VAN-y, pojemne kontenery (także wyposażone w specjalną windę towarową), furgony i plandeki. Firmom polecamy brygadówki 7- i 9-osobowe. 

Rozsądne ceny, niskie kaucje

wypozyczalnia aut dostawczych w Toruniu
Oferujemy wynajem aut krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy w rozsądnych cenach. Zapewniamy pomoc w doborze aut według Państwa potrzeb, niskie kaucje oraz różne pakiety umów (z limitem lub bez limitu kilometrów), dzięki czemu wynajem samochodu u nas jest doskonałą inwestycją. Zapraszamy do zapoznania się z działem - cennik
wynajem aut i busów toruń

Auta z bieżących roczników

Wszystkie nasze pojazdy posiadają gwarancję producenta, pełen pakiet polis ubezpieczeniowych oraz bogate wyposażenie (m.in. system ABS i ESP, zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej, systemy mocujące ładunki).