24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Tarnów

Wynajem samochodów Tarnów

Wypożyczalnia Kangoor, która dysponuje bardzo bogatą flotą samochodów dostawczych i busów osobowych, zaprasza do skorzystania z oferty naszego nowego oddziału w Tarnowie. Jesteśmy jedną z wiodących sieci na rynku Europy Środkowo-Wschodniej – posiadamy oddziały i filie we wszystkich największych miastach Polski. Mieszkańcom Tarnowa umożliwiamy wygodny odbiór zamówionych pojazdów na miejscu.

 

Wynajem aut dostawczych – bogata flota na miarę potrzeb naszych Klientów

 

Oferujemy wynajem aut dostawczych o ładowności do 3,5 tony z rocznika 2016 oraz 2017 (na gwarancji producenta). Szczególną wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa naszych Klientów, dlatego każdy pojazd przechodzi regularne kontrole techniczne i przeglądy po każdym zwrocie przez wypożyczającego.

 

Dostępne auta posiadają między innymi:

 

  • systemy wspomagające jazdę
  • poduszki powietrzne
  • klimatyzację
  • systemy mocowania ładunków
  • systemy zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej i inne wyposażenie dodatkowe

 

Dbamy o zróżnicowanie dostępnej floty. W wypożyczalni samochodów można wynająć 9-osobowe busy idealne podczas wyjazdów na firmowe konferencje czy szkolenia oraz wyjazdy prywatne (rodzinne wakacje, przyjęcia okolicznościowe). 7- i 9- osobowe brygadówki to ekonomiczne rozwiązanie do dowozu pracowników.

W ofercie posiadamy eleganckie VAN-y, praktyczne furgony (w wersji Max i Mega Max), przyczepy, plandeki, firanki, zabudowane kontenery.

 

Specjalnością wypożyczalni Kangoor jest także wynajem autolawety idealnej do transportu maszyn rolniczych i budowlanych, samochodów osobowych lub lekkich aut dostawczych. Dla firm potrzebujących środka transportu dla towaru o specjalnym przeznaczeniu przygotowaliśmy kontenery oraz furgony z chłodnią.

 

Wynajem krótko i długoterminowy w atrakcyjnych cenach

 

Prowadzimy krótko- oraz długoterminowy wynajem aut na atrakcyjnych warunkach. Klienci mogą wybrać samochód z limitem lub bez limitu kilometrów. Oferowane pojazdy są ekonomiczne i funkcjonalne.

 

Zapraszamy do kontaktu – nasza infolinia czynna jest 24 godziny na dobę.

 

Dla klientów całodobowy telefon alarmowy.

 

Rezerwacja auta

tel: 500 210 650​

 

Szczegółowy cennik