24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Piła

Kangoor Piła - Punkt Wydań
 

Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Pile

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Piły i okolic do korzystania z usług naszej wypożyczalni aut dostawczych. Samochody na teren miasta podstawiane są z oddziału Bydgoszcz. Za niewielką opłatą  podstawiamy i odbieramy auta pod wskazany przez Państwa adres.

 

Adres najbliższego oddział:
 

Link do Mapy Google: Kangoor o/Bydgoszcz
ul. Fordońska 201
85-739 Bydgoszcz
 darmowy parking

 

Rezerwacje:
oddział Bydgoszcz tel: 514 250 260
infolinia -                 tel: 500 800 935
formularz rezerwacji on-line

 


 

 

 

 

 

 

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON PIŁY I OKOLIC
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%).

 Miejscowość  Piła
Koszt dostarczenia auta - wynajem > 7 doby gratis
Koszt dostarczenia auta - wynajem < 7 doby 120 PLN

 

 

Wypożyczalnia Kangoor

Nasza firma została założona w roku 2005. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą samochodów dostawczych. W krótkim czasie staliśmy się jednym z największych importerów całych flot van-ów. Większość klientów kojarzy nas z tysiącami sprzedanych żółtych aut Renault Kangoo oraz niezawodnych VW T4. Od roku 2008, wzbogaciliśmy naszą ofertę o wypożyczalnię busów.W związku z rosnącym zapotrzebowaniem i zainteresowaniem klientów, w 2013 roku zwiększyliśmy naszą flotę do 1000 samochodów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce.

Wynajem aut dostawczych 
Wypożyczalnie samochodów Kangoor to sieć oddziałów i filii w całej Polsce umożliwiających atrakcyjny wynajem aut dostawczych oraz busów. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej filii w Pile. Za niewielką opłatą podstawimy i odbierzemy od Państwa auto.
Zróżnicowana flota – dobierz auto na miarę swoich potrzeb

Dysponujemy bardzo rozbudową flotą pojazdów dostawczych o ładowności do 3,5 z różnymi typami zabudowy (w tym zabudowy niestandardowe), autolawetami oraz 9-osobowymi busami. W naszej wypożyczalni dostępne są nowoczesne VAN-y, pojemne kontenery (także wyposażone w specjalną windę towarową), furgony i plandeki. Firmom polecamy brygadówki 7- i 9-osobowe. 

Rozsądne ceny, niskie kaucje
Oferujemy wynajem aut krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy w rozsądnych cenach. Zapewniamy pomoc w doborze aut według Państwa potrzeb, niskie kaucje oraz różne pakiety umów (z limitem lub bez limitu kilometrów), dzięki czemu wynajem samochodu u nas jest doskonałą inwestycją. Zapraszamy do zapoznania się z działem - cennik
Auta z bieżących roczników

Wszystkie nasze pojazdy posiadają gwarancję producenta, pełen pakiet polis ubezpieczeniowych oraz bogate wyposażenie (m.in. system ABS i ESP, zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej, systemy mocujące ładunki). 

Piła
Miasto w północno-zachodniej Polsce położone w województwie wielkopolskim. Liczba mieszkańców ok 73 tys. Przez miast przebiegają drogi krajowe nr 10 i nr 11. Drogi wojewódzkie nr 179, 180 i 188. Najwięcej przedsiębiorstw w Pile zajmuje się handlem i usługami oferującymi naprawy, budownictwem i przetwórstwem przemysłowym. A to wszystko znajduje się na powierzchni 102 km².