24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz

Bydgoszcz

ul. Fordońska 201, 85- 739 Bydgoszcz

 

Godziny otwarcia:

pn - pt 8:00 - 18:00

sb 8:00-15:00

 

Kontakt:

tel: 514 250 260

 

Wynajem samochodów dostawczych w Bydgoszczy

Filia wypożyczalni aut dostawczych Kangoor w Bydgoszczy to dogodna lokalizacja, niskie ceny oraz szeroki wybór samochodów dostawczych. Oferujemy wynajem komfortowych samochodów dostawczych z rocznika 2016-2017. Usługa wynajmu aut skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i do przedsiębiorców. Świadczymy usługi z zakresu wynajmu samochodów krótko i długoterminowego aut dostawczych i półdostawczych do 3,5 t. W ofercie dostępne są komfortowe 9 osobowe busy, vany, furgony czy kontenery wyposażone nawet w windę,  bez wcześniejszej konieczności rezerwacji aut.  Podobnie jak w przypadku aut dostawczych oferujemy wynajem busów i vanów krótko i długoterminowy.

Wynajem autolawet w Bydgoszczy

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom różnych grup Klientów, poszerzyliśmy ofertę naszej wypożyczalni o wynajem autolawety. Tylko u nas modele lawet z 2017 rocznika z ekonomicznymi silnikami, gwarantującymi najniższe spalanie w trasie. Wszystkie lawety dostępne w naszej ofercie przystosowane są do przewozu m.in. aut osobowych, małych aut dostawczych jak również różnego rodzaju sprzętu budowlanego. Jako renomowana wypożyczalnia lawet oferujemy lawety, które posiadają bogate wyposażenie oraz pełne ubezpieczenie assistance.

Komfort i bezpieczeństwo

Aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo wszystkim Klientom korzystających z usług naszej wypożyczalni samochodów, każde z aut systematycznie trafia na kompleksowy przegląd techniczny. Dla nas priorytetem jest zawsze bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego do naszej wypożyczalni aut wybieramy wyłącznie te modele aut, które dobrze wypadają w testach bezpieczeństwa. Auta dostępne w naszej ofercie wyposażone są w poduszki powietrzne, ABS, ESP oraz inne udogodnienia, które wpływają bezpośrednio na poprawę bezpieczeństwa. 

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni aut dostawczych, busów i lawet w Bydgoszczy.