24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Chorzów

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Chorzów

Wypożyczalnie samochodów Kangoor to sieć filii na terenie całej Polski oferujących nowe pojazdy z rocznika 2016 i 2017 przystosowane do potrzeb osób prywatnych oraz przedsiębiorców. W ofercie posiadamy szeroki wybór busów i samochodów dostawczych.

Oferta szyta na miarę potrzeb naszych Klientów

Oferujemy krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy wynajem samochodów dostawczych z bogatym wyposażeniem dodatkowym. Nasza oferta daje możliwość wypożyczenia mini-busa idealnego podczas podróży prywatnych lub służbowych w większym gronie, pojemnego samochodu dostawczego, który na dłuższy czas wzbogaci flotę firmy lub pojazdu specjalnego o nietypowej zabudowie. Dodatkowo polecamy wynajem samochodu zastępczego na kosz OC sprawcy wypadku.

 

Klienci mogą u nas wynająć samochody typu: VAN-y, specjalne brygadówki do przewozu osób (7-osobowe, 9-osobowe) oraz mini busy dla 9 osób. Dużym zainteresowaniem cieszy się również wynajem samochodów dostawczych oraz typu kontener, furgon, blaszak lub plandeka. Izotermy (chłodnie) pozwolą na wygodny przewóz produktów wymagających ściśle określonej temperatury, a furgony i kontenery z windą sprawdzą się do załadunku oraz rozładunku ciężkich towarów.

Wynajem autolawet Chorzów

Nową propozycją w ofercie jest wynajem autolawety przystosowanej do transportu maszyn budowlanych, samochodów osobowych i lekkich aut dostawczych (autolaweta ma długość 490 cm, szerokość 210 cm i ładowność 2100 kg). Wszystkie oferowane pojazdy posiadają opony dostosowane do pory roku. Do samochodów dostawczych dostarczamy systemy mocujące ładunki i zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej.

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty wypożyczalni samochodów dostawczych Kangoor w Chorzowie – gwarantujemy szeroki wybór pakietów dostosowanych do potrzeb każdego Klienta.

 

Dla klientów całodobowy telefon alarmowy.

 

Rezerwacja auta

tel: 500 800 627​

 

Szczegółowy cennik