24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Zabrze

Wynajem samochodów dostawczych i busów Zabrze

Zapraszamy osoby z Zabrza i okolic zainteresowane wynajmem ekonomicznego auta dostawczego, mini-busa lub eleganckiego Van-a. Filia wypożyczalni samochodów Kangoor zapewnia szeroką flotę, najlepsze ceny na rynku i sprawną obsługę.

Wynajem aut dostawczych – nowe pojazdy z ekonomicznymi silnikami

Oferujemy krótkoterminowy i długoterminowy wynajem aut dostawczych skierowany w stronę firm działających w różnych branżach oraz osób prywatnych potrzebujących samochodu do przewozu materiałów budowlanych, mebli lub innych większych załadunków.

 

Wszystkie nasze pojazdy są nowe, ponieważ dbamy, aby we flocie nie znalazły się modele starsze niż 2 lata. Auta posiadają gwarancje producentów i polisy ubezpieczeniowe, dlatego nasi Klienci nie muszą obawiać się nieprzewidzianych sytuacji na drodze.

Wynajem samochodu w Kangoor to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale także oszczędność. Niskie ceny najmu i atrakcyjne kaucje oraz nowoczesne silniki o bardzo niskim spalaniu (np. Vi-Turbo EURO6 spalający jedynie 6 l/100 km) sprawiają, że zarówno długoterminowy, jak i krótkoterminowy wynajem aut w Zabrzu jest bardzo korzystny dla Klienta.

Sprawdzone marki, zróżnicowana ładowność

Prowadzimy wynajem aut dostawczych o różnych zabudowach i ładowności. Największe furgony max mają ładowność do 3,5 tony (10 europalet), ale dostępne są także ekonomiczne pojazdy o ładowności 1 europalety.

Obok furgonów, oferujemy kontenery (także z windą), blaszaki, plandeki i tzw. firanki. Specjalnie do zastosowań w sektorze spożywczym wypożyczamy furgony i kontenery z chłodnią (izotermy). Firmom polecamy również wynajem autolawety umożliwiającej transport sprzętu budowlanego i rolniczego, samochodów osobowych lub lekkich pojazdów dostawczych.

 

Postawiliśmy na modele sprawdzonych marek. W naszej flocie posiadamy Mercedesy, Volkswageny, Peugeoty, Citroeny, Fiaty. Obok samochodów dostawczych, umożliwiamy wynajem aut osobowych – m.in. komfortowych minibusów 9 osobowych, eleganckich Van-ów oraz tzw. brygadówek (dla 7 lub 9 osób).

 

Wynajem aut dostawczych w Zabrzu – nowe samochody w przystępnych cenach.

 

Rezerwacja auta

tel: 500 800 324​

Szczegółowy cennik