24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Lublin

Lublin

ul. Nałęczowska 33A
20-701 Lublin

 

Godziny otwarcia:

pn - pt 8:00-18:00

sb 8:00-15:00

 

Kontakt:
tel: 500 769 800

 

Wynajem aut dostawczych  Lublin

Odział wypożyczalni samochodów Kangoor zlokalizowany w Lublinie oferuje duży wybór pojazdów o ładowności do 3,5 w rozsądnych cenach. Doskonała lokalizacja, zróżnicowana flota, bogate wyposażenie dodatkowe i elastyczne warunki najmu to największe atuty naszej oferty.

Komfortowe i bezpieczne pojazdy dla firm lub osób indywidualnych

Oferujemy korzystny wynajem aut dostawczych dla osób prywatnych oraz firm. Prowadzimy zarówno najem krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Rozsądne ceny, przejrzyste warunki najmu i zróżnicowana flota sprawiają, że wynajem samochodu w naszej wypożyczalni jest znakomitą inwestycją.

 

Z oferty mogą korzystać osoby potrzebujące busa do przewozu większej grupy (np. brygad pracowniczych, do obsługi wyjazdów na szkolenia, konferencje lub rodzinne imprezy). Nasze kontenery z windą to doskonały transport na czas przeprowadzki, a furgony, plandeki i kontenery o ładowności do 3,5 tony zastąpią przyczepy transportowe.

Gwarantujemy pełen pakiet ubezpieczeń i obsługę serwisową, co sprawia, że wynajem długoterminowy może okazać się bardzo korzystny dla początkujących przedsiębiorców i firm, które chcą rozszerzyć flotę bez konieczności zaciągania kredytu czy podpisywania umowy leasingowej.

 

Wszystkie oferowane pojazdy pozostają na gwarancji producenta, ponieważ mają nie więcej niż 2 lata. Wynajem aut możliwy jest wraz z bogatym wyposażeniem obejmującym m.in. zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej oraz systemy zabezpieczające przewożony towar.

Oferta dostosowana do niestandardowych wymogów

Wypożyczalnie samochodów Kangoor w ofercie posiadają także pojazdy do przewozu niestandardowych ładunków. Kontenery i furgony mogą mieć zabudowę z chłodnią. Dodatkowo polecamy wynajem autolawety o ładowności 1200 kg.

 

Zapraszamy do oddziału wypożyczalni aut w Lublinie – gwarantujemy przejrzyste umowy i elastyczne warunki najmu.Rezerwacja auta

 

tel: 500 769 800
mail: lublin@kangoor.pl

 

Szczegółowy cennik