24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalania samochodów Częstochowa

Częstochowa

ul. Rejtana 25/35 (budynek Polontex-u, brama nr 3)

42-202 Częstochowa

 

Godziny otwarcia:

pn - pt 8:00 - 18:00

sb. 8:00 - 15:00

 

Kontakt:

tel: 500 641 800

Wynajem aut dostawczych w Częstochowie

Wypożyczalnie samochodów dostawczych i busów Kangoor to sieć punktów na terenie całej Polski obsługujących Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa. Zapraszamy do naszego oddziału w Częstochowie oferującego wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy. Zapewniamy atrakcyjne ceny, zróżnicowaną flotę do wyboru oraz błyskawiczną obsługę. Zarezerwowane auto dostarczamy w czasie do 4 godzin od momentu wpłaty zaliczki (na terenie całej Częstochowy).

Bezawaryjne samochody dostawcze z rocznika 2016/2017

Prowadzimy wyłącznie wynajem samochodów dostawczych znanych na rynku marek wyróżniających się bezawaryjnością i gwarantujących pełne bezpieczeństwo jazdy. Do dyspozycji Klientów wypożyczalni pozostają m.in. różne modele Mercedesów, Volkswagenów, Fiatów, Peugeotów oraz Citroenów utrzymane w perfekcyjnym stanie wizualnym oraz przechodzące regularne kontrole techniczne.

Nasza flota to nowe pojazdy z rocznika 2016 i 2017 z bogatym wyposażeniem dodatkowym i pakietem ubezpieczeń. Auta posiadają systemy wspomagania jazdy, klimatyzację, systemy mocujące ładunki oraz specjalne zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej, co pozwala na bezpieczny przewóz towarów.

Pojazdy dostawcze przystosowane do potrzeb Klientów

Klientom prywatnym polecamy wynajem samochodu typu VAN, 9-osobowego mini-busa oraz większych brygadówek (7 lub 9 osób). Flota wypożyczalni obejmuje również specjalistyczne pojazdy dostawcze. Możliwy jest u nas wynajem samochodów dostawczych o maksymalnej ładowności do 3,5 tony. Dysponujemy furgonami, kontenerami, blaszakami, tzw. firankami, pojazdami z windą (idealne do załadunku towaru lub mebli podczas przeprowadzek). Dodatkowo stworzyliśmy ofertę specjalną, która obejmuje chłodnie (izotermy na kontenerze lub furgonie) oraz wynajem autolawety z silnikiem BI-Turbo o mocy 160 KM (długość najazdu 4,5 m, szer. najazdu 2,10 m).

 

Wynajem aut dostawczych w Częstochowie – zróżnicowana flota, elastyczne warunki.

 

Możliwość wynajmu długoterminowego jak i opcji bez limitu kilometrów.

 

 

Rezerwacja auta

tel: 517 150 200

Szczegółowy cennik