24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Gliwice

Wynajem aut dostawczych i busów w Gliwicach

Oferujemy atrakcyjny wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy samochodów dostawczych do 3,5 tony oraz busów osobowych idealnych do przewozu grup pracowniczych lub do celów prywatnych. Wszystkimi oferowanymi pojazdami mogą kierować osoby posiadające prawo jazdy kat. B.

Do kogo kierujemy ofertę wynajmu aut?

Oferujemy wynajem aut dostawczych dostosowanych do potrzeb Klientów indywidualnych oraz firm. Nasze 9-osobowe busy doskonale sprawdzą się na wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia oraz wyjazdy prywatne. Furgony, kontenery, plandeki i przyczepy dostępne w formie najmu długoterminowego to doskonała alternatywa dla początkujących przedsiębiorców, którzy nie chcą inwestować we własną flotę lub firm, które potrzebują jedynie okresowo zwiększyć ilość pojazdów (np. z powodu sezonowej działalności). Polecamy również bezgotówkowy wynajem auta zastępczego z OC sprawcy.

 

Specjalnie dla Klientów realizujących nietypowe projekty przygotowaliśmy kontenery z windą oraz kontenery i furgony z chłodnią. Dodatkowo polecamy wynajem autolawety na bardzo korzystnych warunkach. Dysponujemy autolawetami o ładowności 1200 kg i DMC 3500 kg, które dobrze sprawdzą się do przewozu samochodów (osobowe, lekkie auta dostawcze) oraz maszyn (rolnicze, budowlane).

Co wyróżnia naszą wypożyczalnie?

Wypożyczalnia samochodów Kangoor na rynku działa już od 2005 roku. Posiadamy sieć oddziałów na terenie całej Polski. Filia w Gliwicach zamówienia realizuje z oddziału w Krakowie gwarantując dostawę gratis.

Wszystkie nasze pojazdy są nie starsze niż 2 lata i posiadają gwarancję producenta. Dbamy, aby flota wyróżniała się idealnym stanem technicznym, a wynajem samochodu był w 100% bezpieczny. Zapewniamy przejrzyste warunki najmu, rzetelną obsługę i bogate wyposażenie dodatkowe (m.in. systemy zabezpieczające przestrzeń ładunkową oraz mocujące ładunek).

 

Kangoor - najlepsza wypożyczalnia aut. Samochód dostarczymy już w 4 godziny od momentu wpłacenia zaliczki.

 

Rezerwacja auta

tel: 500 618 800
Szczegółowy cennik