Infolinia 24/7 - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Kraków

Kraków

ul. Zbrojarzy 26, 30-412 Kraków

 

Godziny otwarcia:

pn - pt 8:00-18:00

sb 8:00-15:00

 

Kontakt:

tel: 500 800 324

 

Zapraszamy Państwa do naszej filii wypożyczalni samochodów dostawczych Kangoor w Krakowie. Filia naszej wypożyczalni aut, mieści się w doskonałej lokalizacji, tuż przy rondzie Matecznym i przy drodze wylotowej na Zakopane. Niezależnie dokąd Państwo zmierzają, zawsze znajdujemy się po drodze!

 

W ofercie naszej wypożyczalni są samochody dostawcze do 3,5 t w tym busy, brygadówki, vany, kontenery, kontenery z windą  gotowe na wynajem w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Oferujemy praktycznie nowe samochody, z bogatym wyposażeniem (klimatyzacja, tempomat, radio, wielofunkcyjna kierownica, ogrzewanie postojowe, el. szyby i lusterka). Oferowane na wynajem auta pochodzą z roczników 2016-2017. Doskonały stan techniczny! Oferujemy całodobową pomoc techniczną dla klientów.

 

Istnieje możliwość pozostawiania samochodu na czas wynajmu na monitorowanym, ogrodzonym parkingu przy wypożyczalni - GRATIS.

 

Za dodatkową opłatą, oferujemy możliwość wynajmu samochodów również poza standardowymi godzinami pracy wypożyczalni w tym w weekendy i dni świąteczne.

 

Wypożyczalnia samochodów Kangoor w Krakowie oferuje również podstawienie lub odbiór auta ze wskazanego przez klienta miejsca.