24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Toruń

Toruń

ul Broniewskiego 4/42, 87-100 Toruń

 

Godziny otwarcia:

pn - pt 8:00 - 18:00

sb 8:00-15:00

Kontakt:

tel: 514 250 260

 

Wynajem aut dostawczych  Toruń

Oddział wypożyczalni samochodów Kangoor w Toruniu oferuje korzystny wynajem aut dostawczych, Van-ów i osobowych minibusów. Nasze pierwsze kroki w branży motoryzacyjnej sięgają 2005 roku. Doskonale znamy realia rynku, na bieżąco śledzimy pojawiające się nowości, a swoją flotę tworzymy w taki sposób, aby spełnić wymogi każdego Klienta.

Wynajem aut – niezawodne samochody cenionych marek

Oferujemy wynajem aut znanych na rynku i cenionych marek. Są to modele słynące z niezawodności, posiadające silniki gwarantujące odpowiednią moc, a jednocześnie zapewniające możliwość ekonomicznej jazdy. Nasi Klienci mogą zdecydować się m.in. na wynajem samochodu marki Mercedes, Volkswagen, Citroen, Peugeot lub Fiat.

W trosce o komfort i gwarancję bezproblemowej jazdy, wypożyczamy wyłącznie nowe auta objęte gwarancją producenta (nie starsze niż 2 lata). Każdy samochód nie tylko idealnie się prezentuje, ale także przechodzi restrykcyjne kontrole techniczne.

Tani wynajem krótkoterminowy, korzystne umowy długoterminowe

Krótkoterminowy wynajem aut dostawczych i busów, oferowany przez naszą wypożyczalnię, to połączenie przystępnych cen i najniższych kaucji z profesjonalną obsługą. Klientom zapewniamy pomoc w doborze odpowiedniego auta, a także całodobowe wsparcie telefoniczne na wypadek sytuacji alarmowych.

Specjalnie dla przedsiębiorstw przygotowaliśmy tani wynajem długoterminowy oparty o przejrzyste umowy, który pozwala wzbogacić firmową flotę bez konieczności zaciągania kredytu czy decydowania się na kłopotliwy (z podatkowego punktu widzenia) leasing.

 

Dysponujemy 9-osobowymi busami, VAN-ami, komfortowymi autami pięcioosobowymi oraz brygadówkami idealnymi do codziennych przewozów grup pracowniczych. Bazę naszej floty stanowi szeroki wybór samochodów dostawczych typu kontener, furgon, blaszak, plandeka oraz firanka. Dostępne są pojazdy z przestrzeniami ładunkowymi o długości do 4,9 m oraz ładowności do 3,5 tony (10 europalet). Do przewozu towarów spożywczych polecamy chłodnie (zabudowy kontenerowe i typu furgon). Jako jedna z niewielu wypożyczalni, umożliwiamy wynajem autolawety.

 

Wypożyczalnia samochodów Kangoor w Toruniu zaprasza do kontaktu – wspólnie dobierzemy auto na miarę Twoich potrzeb.

 

Szczegółowy cennik