24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Olsztyn

Olsztyn

Pl. Jedności Słowiańskiej 1/202
10-039 Olsztyn

 

Godziny otwarcia:

pn - pt 8:00 - 18:00

sb. 8:00 - 15:00

 

Kontakt:

tel: 500 300 672
 

 

Wynajem aut dostawczych i busów w Olsztynie – bogata flota, niskie ceny

Oddział wypożyczalni Kangoor w Olsztynie oferuje korzystny wynajem krótkoterminowy i długoterminowy dostosowany do potrzeb osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Z branżą motoryzacyjną związani jesteśmy już od 2005 roku, posiadamy oddziały wypożyczalni w całej Polsce, w których do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 600 samochodów dostawczych i busów.

Wynajem aut dostawczych o ładowności do 3,5 tony

Najmocniejszym punktem naszej firmy jest zróżnicowana flota, którą na bieżąco uzupełniamy, aby w 100% spełnić wymogi stawiane przez konkurencyjny rynek. Wynajem samochodu w naszej wypożyczalni to gwarancja komfortu, bezpieczeństwa i niezawodności, ponieważ oferujemy wyłącznie pojazdy pozostające na gwarancji producenckiej (każde auto ma nie więcej niż 2 lata). Są to różne modele Mercedesa, Volkswagena, Citroena, Fiata, Peugeota i innych sprawdzonych marek.

 

Do zastosowań firmowych polecamy wynajem aut dostawczych o maksymalnej ładowności 3,5 tony. Różne zabudowy (plandeka, kontener, furgon, izoterma) sprawiają, że oferowane modele doskonale sprawdzą się dla różnych branż. Umożliwiamy także tani wynajem autolawety dostosowanej do transportu lekkich samochodów dostawczych, aut osobowych oraz maszyn (budowlane, rolnicze).

 

Wśród wyposażenia dodatkowego zapewniamy specjalne zabezpieczenia przestrzeni na załadunek oraz mocowania do przewożonego towaru.

Nowoczesne i ekonomiczne busy

Specjalizujemy się również w wynajmie busów osobowych (do ich prowadzenia wystarczy prawo jazdy kat. B). Do wyboru pozostają siedmio- i dziewięcioosobowe brygadówki oraz mini-busy 9-osobowe. Wszystkie auta posiadają ekonomiczne silniki, szereg systemów wspomagających jazdę oraz komfortowe wyposażenie.

 

Wypożyczalnia samochodów Kangoor w Olsztynie – zasięg lokalny, obsługa na europejskim poziomie.

 

Szczegółowy cennik