24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Łódź

Łódź

Al. Jana Pawła II 65, Łódź

 

Godziny otwarcia:

pn - pt 8:00 - 18:00

sob: 8:00 - 15:00

 

Kontakt:

tel: 500 400 724

email: lodz@kangoor.pl

 
 

Zapraszamy do filii naszej wypożyczalni zlokalizowanej w centralnej Polsce, w pięknym mieście - Łodzi. Mieścimy się w bardzo dogodnej dla Ciebie lokalizacji, dzięki czemu łatwo do nas dotrzeć z każdej cześci miasta.

 

Podobnie, jak w przypadku innych naszych filii, tak i w Łodzi czeka na Ciebie duży wybór samochodów dostawczych jak i wieloosobowych (7 i 9 osobowych) , brygadówek, gotowych na wynajem od ręki. Jako nieliczni umożliwiamy wynajem samochodów typu kontener, plandeka, firanka, auto dostawcze z windą.

 

Oferowane na wynajem samochody posiadają bogate wyposażenie, dzięki czemu ich użytkowanie jest przyjemnością a podróż komfortowa. Większość oferowanych samochodów jest praktycznie nowa, pochodzi z rocznika 2016-2017. Nasi klienci na czas wynajmu otrzymują telefon alarmowy, pod który należy zgłaszać wszelkie nieprzewidziane zdarzenia powstałe w okresie wynajmu samochodu.

 

Specjalizujemy się w wynajmie krótko jak i długoterminowym aut dostawczych w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasi pracownicy przyłożą wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom pod względem jakości obsługi klientów jak i atrakcyjności oferty. Oferujemy możliwość zwrotu samochodu o dowolnej porze za dodatkową opłatą. 

 

Przy korzystaniu z usługi wynajmu długoterminowego, istnieje możliwość dostosowania samochodu do wymogów klienta. Jako nieliczni na rynku dajemy możliwość oklejenia samochodu własnym logo przy wynajmie długoterminowym.

 

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne oraz firmy z Łodzi jak i całego województwa łódzkiego.