24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Kielce

Wynajem aut dostawczych i busów –  Kielce

Ponad 600 samochodów dostawczych i osobowych busów na gwarancji producenckiej, bogate wyposażenie dodatkowe, niskie kaucje, atrakcyjne ceny – oto, co wyróżnia ofertę wypożyczalni samochodów Kangoor.

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej filii w Kielcach. Pojazdy dostarczamy tutaj z oddziału krakowskiego nie później niż w 4 h od momentu wpłaty zaliczki.

Tani wynajem aut – przejrzyste umowy, całodobowe wsparcie techniczne

Filia wypożyczalni samochodów Kangoor w Kielcach to idealna oferta zarówno dla mieszkańców stolicy woj. świętokrzyskiego, jak i okolic. Gwarantujemy szybką dostawę zarezerwowanego auta we wskazane miejsce oraz ceny nawet 2-3 razy niższe niż u konkurencji.

Dbamy, aby wynajem aut dostawczych i busów w 100% spełniał wymogi każdego Klienta, dlatego zapewniamy pomoc w doborze idealnego pojazdu, całodobowe wsparcie techniczne oraz przejrzyste umowy. Tylko u nas niskie kaucje, przystępne ceny i elastyczne warunki usługi połączone są z nowoczesną flotą utrzymaną w doskonałym stanie technicznym oraz wizualnym. Oferujemy wyłącznie samochody nie starsze niż 2 lata!

Umożliwiamy wynajem krótko- i średnioterminowy (z limitem km lub bez limitu) oraz wynajem długoterminowy będący bardzo korzystnym rozwiązaniem dla firm.

Busy, kontenery, furgony – wystarczy Ci prawo jazdy kat. B

Wypożyczalnia Kangoor umożliwia wynajem samochodu znakomicie dopasowanego do potrzeb osób prywatnych oraz przedsiębiorstw działających w różnych branżach.

Zapewniamy szeroki wybór pojazdów osobowych – od uniwersalnych aut pięcioosobowych przez 9-osobowe busy idealne na rodzinne  lub firmowe wyjazdy aż po ekonomiczne brygadówki, które doskonale sprawdzą się do dowozu ekip pracowników (dostępne są modele 7- oraz 9-osobowe).

W ofercie posiadamy również nowoczesne auta dostawcze o ładowności sięgającej 3,5 tony (m.in. kontenery, plandeki, furgony, firanki), specjalistyczne kontenery wyposażone w windę oraz izotermy (chłodnie) do przewozu produktów spożywczych.

Jako jedna z niewielu wypożyczalni, prowadzimy wynajem autolawety (przeznaczona do przewozu maszyn budowlanych, aut osobowych i lekkich pojazdów dostawczych – ładowność do 1,2 tony).

Do prowadzenia wszystkich oferowanych pojazdów wystarczy prawo jazdy kat. B

 

Wypożyczalnia aut Kangoor w Kielcach – nowoczesna flota i profesjonalna obsługa.

 

 

Rezerwacja auta

tel: 500 800 324

Szczegółowy cennik