24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Dąbrowa Górnicza

Wynajem aut Dąbrowa Górnicza

Wypożyczalnia samochodów Kangoor zaprasza do skorzystania z oferty naszej filii w Dąbrowie Górniczej, która jest obsługiwana przez oddział katowicki. Prowadzimy wynajem aut dostawczych o różnej ładowności oraz zróżnicowanym przeznaczeniu.

Auta dostawcze dostosowane do indywidualnych potrzeb

Wynajem aut to usługa, którą przygotowaliśmy z myślą o osobach prywatnych potrzebujących funkcjonalnego pojazdu dostawczego na czas przeprowadzki, przewozu mebli lub innych towarów oraz dla przedsiębiorców poszukujących ekonomicznego pojazdu na dłużej. W ofercie posiadamy wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy oraz długoterminowy (tańsza alternatywa dla leasingu). Oferujemy szeroki wybór samochód dostawczych i półdostawczych o ładowności do 3,5 tony. W naszej firmie można wypożyczyć: Vany, busy typu long oraz uniwersalne busy 9-osobowe (mogą je prowadzić osoby posiadające prawo jazdy kat. B).

Do przewozu towarów polecamy furgony typu Max i MegaMax, kontenery (w tym kontenery z windą) oraz przyczepy. Ponadto przygotowaliśmy ofertę pojazdów specjalnych – kontenerów typu chłodnie i furgonów z chłodnią. Wynajem autolawety pozwoli na ekonomiczny przewóz samochodów osobowych, sprzętu budowlanego lub niewielkich pojazdów dostawczych.

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej wypożyczalni?

Wszystkie auta są nowe (rocznik 2016 lub 2017), utrzymane w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Regularnie przechodzą one przeglądy, co gwarantuje naszym Klientom pełne bezpieczeństwo na drodze. Samochody wyposażone są w system ABS i ESP, poduszki powietrzne oraz inne akcesoria zwiększające komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Istnieje możliwość doboru pakietu dostosowanego do indywidualnych potrzeb (m.in. z limitem lub bez limitu kilometrów).

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni aut dostawczych w Dąbrowie Górniczej – gwarantujemy atrakcyjne ceny i przejrzyste warunki najmu.

Dla klientów całodobowy telefon alarmowy.

 

Rezerwacja auta

tel: 500 210 650​

 

Szczegółowy cennik