24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Gdańsk

Al. Rzeczypospolitej 8, 80-369 Gdańsk

 

Godziny otwarcia:

pn - pt 7:00 - 19:00

sb 8:00 - 15:00

 

Kontakt:

tel: 500 800 627

 

Wynajem aut dostawczych Gdańsk

Firma Kangoor oferuje wynajem aut dostawczych, autolawet i busów w Gdańsku. Bazujemy na kilkunastoletnim doświadczeniu w sektorze usług motoryzacyjnych (pierwsze kroki w branży stawialiśmy w roku 2005), rozbudowanej flocie w idealnym stanie oraz załodze zapewniającej Klientom pomoc i fachowe doradztwo.

Wynajem samochodów dostawczych i busów – dogodne warunki najmu

Nasz oddział w Gdańsku zlokalizowany jest w doskonałym punkcie (ul. Rzeczypospolitej 8), co przyciąga wielu Klientów z całego Trójmiasta. Na terenie miasta zapewniamy również dostawę auta we wskazane miejsce – najpóźniej w 4 godz. od wpływu zaliczki na konto wypożyczalni.

Nasz cennik najmu krótkoterminowego, średnioterminowego i długoterminowego jest elastyczny. Klienci mogą wybrać tańszy wynajem samochodu z limitem kilometrów lub droższą usługę bez takiego limitu. Firmom polecamy najem długoterminowy (powyżej 12 miesięcy) w atrakcyjnych cenach.

Wypożyczalnie samochodów Kangoor cenią sobie jasne zasady współpracy, dlatego gwarantujemy przejrzyste umowy i brak ukrytych kosztów.

Wynajem aut – jakie pojazdy dostępne są w naszej ofercie?

Dysponujemy rozbudowaną flotą samochodów dostawczych (ładowność do 3,5 tony) oraz osobowych busów. Każdy samochód jest na gwarancji producenta (wypożyczamy wyłącznie roczniki 2016 i 2017), posiada polisy ubezpieczeniowe, wyróżnia się doskonałym stanem technicznym oraz komfortowym wyposażeniem. Do auta dołączamy specjalne zabezpieczenia (ładunku i przestrzeni załadunkowej).

Klienci mogą wybierać spośród pojazdów typu VAN, busów 9-osobowych, brygadówek 7- lub 9-osobowych, busów średnich typu long. Do przewozu towarów polecamy furgony o różnej ładowności, plandeki, kontenery, kontenery z windą, specjalistyczne izotermy (kontenery lub furgony z chłodnią) oraz przyczepy. Nową usługą w ofercie Kangoor jest wynajem autolawety idealnej do przewozu samochodów osobowych lub lekkich pojazdów dostawczych.

 

Najkorzystniejszy wynajem aut dostawczych, autolawet busów w Gdańsku – zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem wypożyczalni Kangoor.