24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

Wrocław  

ul. Buforowa 2, 52-131 Wrocław 

 

Godziny otwarcia:

pn - pt 7:00 - 19:00

sb 8:00-15:00

 

Kontakt:

tel: 500 800 218

 

Wynajem aut dostawczych Wrocław

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Kangoor – największej wypożyczalni samochodów dostawczych w Polsce. Dla osób z Dolnego Śląska otworzyliśmy oddział we Wrocławiu. Dogodny punkt ułatwia dojazd, a możliwość dostawy auta pod wskazany adres dodatkowo podnosi komfort obsługi.

Wynajem aut dostawczych w najlepszych cenach – najniższe kaucje na rynku

Wypożyczalnie samochodów Kangoor oferują najniższe kaucje na rynku za samochody dostawcze. Tylko u nas wynajem krótkoterminowy jest tani i wygodny.  Ceny najmu krótko- i długoterminowego często są nawet o 2-3 razy niższe niż u konkurencji. Przy tym, zapewniamy możliwość wyboru pomiędzy wynajmem z limitem lub bez limitu kilometrów.

Atrakcyjny cennik to nie nasz jedyny atut. Doskonale wiemy, że Klienci, planujący wynajem samochodu, cenią sobie bezpieczeństwo i komfort jazdy, dlatego bardzo dbamy o naszą flotę. Samochody są sukcesywnie wymieniane na nowsze modele, dzięki czemu w ofercie nie posiadamy pojazdów starszych niż 2 lata. Po zwrocie przez Klienta, auto przechodzi szczegółową kontrolę techniczną, co zapewnia bezawaryjność.

Van-y, busy osobowe i szeroki wybór aut dostawczych

Naszą specjalnością jest wynajem aut dostawczych. Umożliwiamy podpisywanie umów krótkoterminowych i długoterminowych, dlatego wśród stałych Klientów posiadamy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa (m.in. firmy z branży logistyczno-transportowej oraz kurierskiej).

 

Oferujemy duży wybór:

·         furgonów

·         kontenerów

·         plandek i firanek

·         blaszaków

·         kontenerów z windą

·         chłodni (izoterm)

 

Dostępne samochodowy dostawcze mają ładowność do 10 europalet (3,5 tony) i długość przestrzeni ładunkowych od 1,8 do 4,9 m. To pozwala dopasować idealne rozwiązanie do przewozu różnych towarów. W cenie zapewniamy specjalne zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej oraz mocowania do załadunku.

Prowadzimy również wynajem autolawety.

Kolejną częścią naszej floty są komfortowe Van-y i busy 9-osobowe. Auta są wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, elektryczne zamki i szyby, systemy ESP oraz ABS.

 

Wypożyczalnia samochodów dostawczych i busów we Wrocławiu – najlepsze ceny, bogata flota, dogodne warunki najmu.