24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Poznań

Poznań

ul. Żmigrodzka 41/49 pok. 117/118
60-171 Poznań

 

Godziny otwarcia:

pn - pt 7:00 - 19:00

sb 8:00-15:00

 

Kontakt:

tel: 500 840 700
tel: 500 621 800
tel: 500 800 785​

 

Wypożyczalnia samochodów dostawczych – Poznań

Wypożyczalnia samochodów Kangoor z Poznania zaprasza osoby prywatne i firmy poszukujące komfortowego, ekonomicznego i niezawodnego auta dostawczego lub busa. Zajmujemy się wynajmem krótkoterminowym i długoterminowym.

Nasz odział swoją siedzibę ma w dogodnym punkcie miasta – przy ul. Jawornickiej 8. Dodatkowo umożliwiamy wynajem samochodu z dostawą w dowolne miejsce na terenie Poznania.

Wynajem aut dostawczych – dlaczego w Kangoor?

Doskonale znamy branżę motoryzacyjną (na rynku działamy już od 2005 roku) i wymogi stawiane przez Klientów. To pozwoliło nam przygotować kompleksową ofertę dostosowaną do potrzeb. Oferujemy wyłącznie nowe samochody (w wieku do 2 lat) na gwarancji producenta. To zapewnia najwyższe bezpieczeństwo jazdy i 100% niezawodności. Oferowany wynajem aut obejmuje pojazdy z pakietem ubezpieczeń, wyposażone w ABS, ESP i inne systemy aktywnie wspomagające jazdę.

Do samochodów dostawczych zapewniamy specjalne mocowania do załadunku oraz zabezpieczenia przestrzeni załadunkowej.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny (nawet 2-3 razy niższe niż u bezpośredniej konkurencji), przejrzyste warunki najmu, niewygórowane kaucje zwrotne oraz możliwość wyboru pakietu z limitem lub bez limitu kilometrów.

Klientom zapewniamy wsparcie działu technicznego – nasz telefon alarmowy działa przez całą dobę.

Wynajem samochodu – załadunek do 10 europalet

Ofertę przygotowaliśmy pod kątem osób indywidualnych oraz firm potrzebujących sprawdzonego auta do różnych celów. W naszej flocie dostępne są pojazdy marki Mercedes, Citroen, Fiat, Peugeot oraz Volkswagen. Do przewozów osobowych idealnie sprawdzą się nowoczesne mini-busy 9-osobowe. Specjalnie dla firm pracujących w terenie przygotowaliśmy brygadówki (7 lub 9 osób).

Kolejną częścią naszej floty są pojazdy dostawcze z różnymi zabudowami (furgon, kontener, plandeka, firanka, blaszak) o ładowności od 1 do 10 europalet. Dysponujemy samochodami typu izoterma do przewozu towarów wymagających ściśle określonej temperatury. Oferujemy również wynajem autolawety pozwalającej przewozić maszyny i samochody (w tym lekkie auta dostawcze).
 

Wypożyczalnia Kangoor w Poznaniu – wynajem krótkoterminowy i długoterminowy na najlepszych warunkach.