24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Białystok

Białystok

 

ul. Przędzalniana 60
15-694 Białystok

 

Godziny otwarcia:

pn - pt 8:00-18:00

sb 8:00-15:00

 

Kontakt:
tel: 500 762 800

 

 

Wynajem aut dostawczych

Oddział wypożyczalni samochodów Kangoor w Białymstoku oferuje wynajem aut dostawczych na bardzo dogodnych warunkach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dysponujemy nowoczesną flotą samochodów z roku 2016 i 2017 o różnych gabarytach i bogatym wyposażeniu dodatkowym.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych – dostosuj pojazd do swoich potrzeb

Prowadzimy wynajem samochodów dostawczych o zróżnicowanej ładowności (sięgającej 3,5 tony), które doskonale sprawdzą się zarówno do użytku prywatnego, jak i firmowego. W naszej wypożyczalni możliwy jest krótkoterminowy, średnioterminowy oraz długoterminowy wynajem samochodów idealnych do przewozu osób i towarów. 9-osobowe busy doskonale sprawdzą się przed wyjazdami na konferencje, szkolenia i inne spotkania firmowe lub rodzinne imprezy (wesela, chrzciny, komunie). Do przewozu grup pracowniczych polecamy brygadówki (7- i 9-osobowe).

 

W ofercie posiadamy również samochody typu VAN, furgony (Max, Mega Max), kontenery oraz przyczepy. Do przeprowadzek oraz załadunku i rozładunku towarów idealne będą kontenery z windą. Firmy potrzebujące pojazdów specjalnych przeznaczonych do przewozu towarów wymagających odpowiedniej temperatury mogą wynająć u nas chłodnie (kontenery lub furgony z chłodnią).

Wynajem lawet

W ostatnim czasie nasze wypożyczalnie samochodów przygotowały również usługę specjalną – wynajem lawet. Pozwala ona na bezpieczny transport aut osobowych, lekkich samochodów dostawczych oraz maszyn budowlanych.

Elastyczne warunki najmu

Dbamy, aby ofertę dostosować do potrzeb osób prywatnych, firm i instytucji, dlatego w ofercie przygotowaliśmy nie tylko szeroką flotę pojazdów z różnym wyposażeniem dodatkowym (m.in. z poduszkami powietrznymi, systemem ABS i ESP), ale także różne pakiety najmu. Klienci mogą wybrać opcję z limitem kilometrów lub bez takiego limitu.

 

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem wypożyczalni Kangoor – naszymi samochodami zawsze bezpiecznie dojedziesz do celu.