24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Wrocław- Lotnisko Strachowice

Wrocław Lotnisko Strachowice - Punkt wydań
 

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Wrocław- Lotnisko Strachowice

Międzynarodowy port lotniczy położony na terenie miasta Wrocławia, w odległości ok. 10 km na zachód od centrum miasta na osiedlu Strachowice. Wrocławski port lotniczy jest obecnie obsługiwany przez 8 regularnych linii lotniczych m. in. LOT, Lufthansa, Ryanair, Wizz Air. Bardzo dobre połączenie autobusowe z centrum Wrocławia.  Ciekawostka: Port Lotniczy Wrocław - Strachowice znalazł się w elitarnym gronie najlepszych lotnisk w Europie w 2016 roku, zajmując 23 miejsce, a wśród lotnisk regionalnych miejsce 3.

 

Kangoor o/Wrocław realizuje podstawienia aut bezpośrednio do Klientów lotniska Wrocław - Strachowice.
 

Rezerwacje:
oddział Wrocław   - tel: 500 800 218

infolinia - tel: 500 800 935
formularz rezerwacji on-line

 

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON WROCŁAW - LOTNISKO STRACHOWICE
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%).

 Miejscowość Wrocław Lotnisko Strachowice
Koszt dostarczenia auta - wynajem > 3 doby gratis
Koszt dostarczenia auta - wynajem < 3 doby 30 PLN

 

 


 

 

Miasto Wrocław

Miasto na prawach powiatu w południowo-zachodniej Polsce w województwie dolnośląskim. Czwarte miasto pod względem ludności ( ok 638 tys. mieszkańców), a piąte po względem powierzchni 292km². Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce. Znajduje się tu spora liczba teatrówmuzeówkin i galerii sztuki.

Wynajem aut dostawczych Wrocław
Wypożyczalnie samochodów Kangoor, posiadające rozbudowaną sieć oddziałów w całej Polsce, zapraszają do skorzystania z oferty naszego punktu wydań Wrocław - Lotnisko Strachowice. Zarezerwowane auta dostarczamy tutaj z oddziału Wrocławskiego. Tylko u nas tak szybko otrzymasz zamówiony pojazd (nie później niż w  godzinę od złożenia rezerwacji).
Wynajem aut – jakie pojazdy oferujemy?

Dysponujemy różnej wielkości furgonami, samochodami z zabudową typu kontener, plandeka lub blaszak. Zadbaliśmy również o najbardziej wymagających Klientów – specjalnie dla hurtowni spożywczych oferujemy izotermy (chłodnie). Naszą najnowszą usługę stanowi wynajem autolawety idealnej do transportu maszyn, samochodów osobowych i dostawczych (ładowność do 1200 kg).

Rozsądne ceny, niskie kaucje
Oferujemy wynajem aut krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy w rozsądnych cenach. Zapewniamy pomoc w doborze aut według Państwa potrzeb, niskie kaucje oraz różne pakiety umów (z limitem lub bez limitu kilometrów), dzięki czemu wynajem samochodu u nas jest doskonałą inwestycją. Zapraszamy do zapoznania się z działem - cennik
 
Auta z bieżących roczników

Wszystkie nasze pojazdy posiadają gwarancję producenta, pełen pakiet polis ubezpieczeniowych oraz bogate wyposażenie (m.in. system ABS i ESP, zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej, systemy mocujące ładunki). Auta wyposażone w nowoczesne silnika diesla z technologią Adblue które pozwolą na wjazd do największych miast Europy.