24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Sopot

Wynajem aut Sopot

Wypożyczalnia samochodów dostawczych i busów Kangoor, zdobywająca swoją pozycję w branży motoryzacyjnej już od 2005 roku, oferuje wynajem aut w Sopocie. Dogodna lokalizacja, zróżnicowana i nowoczesna flota oraz brak konieczności wcześniejszej rezerwacji – oto atuty, które przemawiają za tym, że wynajem aut dostawczych właśnie u nas jest opłacalny.

Korzystny wynajem krótkoterminowy i długoterminowy

Wynajem samochodu dostawczego to usługa, którą przygotowaliśmy z myślą o osobach indywidualnych oraz przedsiębiorcach, którzy chcą poszerzyć firmową flotę, a zarazem zależy im na niewygórowanych kosztach. Wynajem długoterminowy stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego leasingu, a krótkoterminowy lub średnioterminowy pozwala uzyskać nowoczesny i oszczędny pojazd do przewozu towaru bądź osób. Polecamy również auto zastępcze z OC. Wszystkie nasze wypożyczalnie samochodów oferują wyłącznie wynajem aut z rocznika 2016 i 2017. Pojazdy są nowe, wyróżniają się idealnym stanem wizualnym i technicznym, co potwierdzają regularne przeglądy.

Wynajem autolawet Sopot

Dysponujemy samochodami typu VAN cenionych na rynku marek, minibusami 9-osobowymi oraz brygadówkami 7- i 9-osobowymi idealnymi do przewozu grup pracowniczych. Do transportu towarów polecamy furgony, kontenery, plandeki i tzw. firanki. Do transportu produktów wymagających obniżonej temperatury, można u nas wynająć chłodnie. Izotermy dostępne są w wersji furgonów Max oraz kontenerów.

Dla osób planujących transport ciężkich mebli lub przeprowadzkę przygotowaliśmy pojemne kontenery z windą. W przypadku nagłych zdarzeń na drodze umożliwiamy korzystny wynajem autolawety o ładowności do 1200 kg (doskonała do przewozu uszkodzonego auta osobowego, sprzętu budowlanego lub lekkiego pojazdu dostawczego).

 

Wypożyczalnia aut dostawczych w Sopocie – usługi na światowym poziomie.

Dla klientów całodobowy telefon alarmowy.

 

Rezerwacja auta

tel: 500 210 650​

 

Szczegółowy cennik