24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Koszalin

Kangoor Koszalin - Punkt Wydań
 

Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Koszalinie

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Koszalina i okolic do korzystania z usług naszej wypożyczalni aut dostawczych. Samochody na teren miasta Koszalin podstawiane są z oddziału Szczecin. Za niewielką opłatą auta podstawiamy i odbieramy pod wskazany przez Państwa adres.

 

Adres najbliższego oddziału:
 

Szczecin
ul. Południowa 25B

71-001 Szczecin
 darmowy parking

 

Rezerwacje:
oddział Szczecin - tel: 500 800 347
infolinia -               tel: 500 800 935
formularz rezerwacji on-line

 

 

 
 

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON KOSZALINA I OKOLIC
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%).

 Miejscowość Koszalin
Koszt dostarczenia auta - wynajem > 7 doby gratis
Koszt dostarczenia auta - wynajem < 7 doby 200 PLN
 

 

Wypożyczalnia Kangoor

Nasza firma została założona w roku 2005. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą samochodów dostawczych. W krótkim czasie staliśmy się jednym z największych importerów całych flot van-ów. Większość klientów kojarzy nas z tysiącami sprzedanych żółtych aut Renault Kangoo oraz niezawodnych VW T4.
Od roku 2008, wzbogaciliśmy naszą ofertę o wypożyczalnię busów.W związku z rosnącym zapotrzebowaniem i zainteresowaniem klientów, w 2013 roku zwiększyliśmy naszą flotę do 1000 samochodów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce.

Wynajem aut dostawczych 
Wypożyczalnie samochodów Kangoor to sieć oddziałów i filii w całej Polsce umożliwiających atrakcyjny wynajem aut dostawczych oraz busów. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej filii w Koszalinie. Za niewielką opłatą podstawimy i odbierzemy od Państwa auto.
Zróżnicowana flota – dobierz auto na miarę swoich potrzeb

Dysponujemy bardzo rozbudową flotą pojazdów dostawczych o ładowności do 3,5 z różnymi typami zabudowy (w tym zabudowy niestandardowe), autolawetami oraz 9-osobowymi busami. W naszej wypożyczalni dostępne są nowoczesne VAN-y, pojemne kontenery (także wyposażone w specjalną windę towarową), furgony i plandeki. Firmom polecamy brygadówki 7- i 9-osobowe. 

Rozsądne ceny, niskie kaucje
Oferujemy wynajem aut krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy w rozsądnych cenach. Zapewniamy pomoc w doborze możliwie, jak najbardziej ekonomicznego pojazdu, niskie kaucje oraz różne pakiety umów (z limitem lub bez limitu kilometrów), dzięki czemu wynajem samochodu u nas jest doskonałą inwestycją. 
Auta z bieżących roczników

Wszystkie nasze pojazdy posiadają gwarancję producenta, pełen pakiet polis ubezpieczeniowych oraz bogate wyposażenie (m.in. system ABS i ESP, zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej, systemy mocujące ładunki). 

 
Koszalin
Koszalin jest miastem na prawach powiatu w województwie zachodniopomorskim z liczbą ludności ok 109000 mieszkańców. Podzielony na 17 osiedli samorządowych. W mieście przeważa przemysł elektromaszynowy, drzewny i produkcja tworzyw sztucznych. Przez miasto prowadzą dwie drogi krajowe nr 6 i nr 11. 
 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w zakładce cennik.