24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Siedlce

Kangoor Siedlce - Punkt Wydań

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Siedlec i okolic do korzystania z usług naszej wypożyczalni aut dostawczych. Samochody na teren miasta Siedlce podstawiane są z oddziału Warszawa - Marki. Za niewielką opłatą auta podstawiamy i odbieramy pod wskazany przez Państwa adres.
 

Adres najbliższego oddziału:
ul. Radzymińska 326
(biurowiec JW Construction)
I p. pok.223

05-091 Ząbki
Link do Mapy Google: Kangoor o/Marki

 darmowy parking

 

Rezerwacje:
oddział - tel: 500 895 400

infolinia - tel: 500 800 935
formularz rezerwacji on-line
 

Godziny otwarcia:

pn - pt 8:00-18:00

sb 8:00-15:00

 


 

 

 

 

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON SIEDLEC I OKOLIC
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%).

Koszt dostarczenia auta - wynajem > 7 doby gratis
Koszt dostarczenia auta - wynajem < 7 doby  150 PLN
 
Miasto Siedlce
Siedlce - miasto położone we wschodniej Polsce w województwie mazowieckim oddalone 90km od Warszawy. Pod względem liczby mieszkańców 46 miejsce w Polsce i 4 w województwie (77 tys. mieszkańców). Miasto posiada rozwinięty handel, usługi i przemysł. 
Wynajem aut dostawczych Siedlce
Wypożyczalnie samochodów Kangoor, posiadające rozbudowaną sieć oddziałów w całej Polsce, zapraszają do skorzystania z oferty naszej filii w Siedlcach. Zarezerwowane auta dostarczamy tutaj z oddziału w Markach o/Warszawa. Tylko u nas tak szybko otrzymasz zamówiony pojazd (nie później niż w 2 godziny od wpłaty zaliczki).
Wynajem aut – jakie pojazdy oferujemy?

Dysponujemy różnej wielkości furgonami, samochodami z zabudową typu kontener, plandeka lub blaszak. Zadbaliśmy również o najbardziej wymagających Klientów – specjalnie dla hurtowni spożywczych oferujemy izotermy (chłodnie). Naszą najnowszą usługę stanowi wynajem autolawety idealnej do transportu maszyn, samochodów osobowych i dostawczych (ładowność do 1200 kg).

Rozsądne ceny, niskie kaucje
Oferujemy wynajem aut krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy w rozsądnych cenach. Zapewniamy pomoc w doborze pojazdu według Państwa potrzeb. Niskie kaucje oraz różne pakiety umów (z limitem lub bez limitu kilometrów), dzięki czemu wynajem samochodu u nas jest doskonałą inwestycją. Zapraszamy do zapoznania się z działem - cennik
 
Auta z bieżących roczników

Wszystkie nasze pojazdy posiadają gwarancję producenta, pełen pakiet polis ubezpieczeniowych oraz bogate wyposażenie (m.in. system ABS i ESP, zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej, systemy mocujące ładunki). Dostawy samochodów są realizowane z oddziału Warszawa - Marki.