24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Piotrków Trybunalski

Kangoor Piotrków Trybunalski - Punkt Wydań
 

Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Piotrkowie Trybunalskim

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i okolic do korzystania z usług naszej wypożyczalni aut dostawczych. Samochody na teren miasta  podstawiane są z oddziału Łódź. Za niewielką opłatą  podstawiamy i odbieramy auta pod wskazany przez Państwa adres.

 

                                                     

Adres najbliższego oddziału:

Al. Jana Pawła II 65
93-570 Łódź
Link do Mapy Google: Kangoor o/Łódź
 darmowy parking

 

Rezerwacje:
oddział Łódź tel: 500 400 724
infolinia - tel: 500 800 935
formularz rezerwacji on-line

 

 

 

 

 

 

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON PIOTRKÓW TRYBUNALSKI I OKOLIC
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%).

                                                                                                                                             
 Miejscowość Piotrków Trybunalski
Koszt dostarczenia auta - wynajem > 7 doby gratis
Koszt dostarczenia auta - wynajem < 7 doby 70 PLN

 

                                                                                    
Piotrków Trybunalski
Miasto na prawach powiatu w centralnej Polsce położone w województwie łódzkim. Drugie miasto po względem ludności w woj. Piotrków Trybunalski stanowi bardzo ważny węzeł drogowy, przez miasto przebiegają drogi krajowe nr 8, 12, 74, 91. Droga wojewódzka nr 716 i Autostrada A1. Miasto również posiada bardzo dobrze rozwinięty przemysł m.in. meblowy, papierniczy, szklarski oraz włókienniczy.   
Wypożyczalnia Kangoor
Nasza firma została założona w roku 2005. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą samochodów dostawczych. W krótkim czasie staliśmy się jednym z największych importerów całych flot van-ów. Większość klientów kojarzy nas z tysiącami sprzedanych żółtych aut Renault Kangoo oraz niezawodnych VW T4. Od roku 2008, wzbogaciliśmy naszą ofertę o wypożyczalnię busów.W związku z rosnącym zapotrzebowaniem i zainteresowaniem klientów, w 2013 roku zwiększyliśmy naszą flotę do 1000 samochodów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce.
Wynajem aut dostawczych 
Wypożyczalnie samochodów Kangoor to sieć oddziałów i filii w całej Polsce umożliwiających atrakcyjny wynajem aut dostawczych oraz busów. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej filii w Piotrkowie Trybunalskim. Za niewielką opłatą podstawimy i odbierzemy od Państwa auto.
Zróżnicowana flota – dobierz auto na miarę swoich potrzeb

Dysponujemy bardzo rozbudową flotą pojazdów dostawczych o ładowności do 3,5 z różnymi typami zabudowy (w tym zabudowy niestandardowe), autolawetami oraz 9-osobowymi busami. W naszej wypożyczalni dostępne są nowoczesne VAN-y, pojemne kontenery (także wyposażone w specjalną windę towarową), furgony i plandeki. Firmom polecamy brygadówki 7- i 9-osobowe.

Rozsądne ceny, niskie kaucje
Oferujemy wynajem aut krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy w rozsądnych cenach. Zapewniamy pomoc w doborze możliwie, jak najbardziej ekonomicznego pojazdu, niskie kaucje oraz różne pakiety umów (z limitem lub bez limitu kilometrów), dzięki czemu wynajem samochodu u nas jest doskonałą inwestycją. 
Auta z bieżących roczników

Wszystkie nasze pojazdy posiadają gwarancję producenta, pełen pakiet polis ubezpieczeniowych oraz bogate wyposażenie (m.in. system ABS i ESP, zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej, systemy mocujące ładunki). 

            
 
            

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w zakładce cennik.