24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Lublin

Kangoor Lublin - Oddział

Zapraszamy do oddziału w Lublinie woj. lubelskie. Oferujemy wynajem aut dostawczych i busów w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy największą, ogólnopolską wypożyczalnią samochodów dostawczych.Adres oddziału:
ul. Nałęczowska 33A
20-701 Lublin

 

Godziny otwarcia:

pn - pt 8:00-18:00
sb 8:00-15:00
 

Rezerwacje:
oddział - tel: 500 769 800
infolinia - tel: 500 800 935
formularz rezerwacji on-line
 


 

wynajem aut lublin

Wynajem samochodów w doskonałym stanie technicznym

W ofercie posiadamy wyłącznie nowe samochody na gwarancji producenta, które przechodzą regularne przeglądy techniczne, są utrzymane w idealnym stanie zarówno technicznym, jak i wizualnym. To zapewnia, ze wynajem autdostawczych w naszej wypożyczalni w Lublinie zawsze jest w pełni bezpieczny. Każdy pojazd nie tylko jest oszczędny, szybki i nowoczesny, ale i może stać się wizytówką Twojej firmy.

Nowe auta z pełnym pakietem ubezpieczeniowym

wynajem auta lublin
Dysponujemy zróżnicowaną flotą samochodów – od aut typu VAN przez 9-osobowe busy i typowe brygadówki (7-, 9-osobowe), pojemne kontenery i furgony (Max, Mega Max), plandeki, kontenery z widną do wygodnego załadunku (idealne do przeprowadzek, transportu mebli i ciężkich towarów) aż po specjalistyczne samochody z chłodnią (typu kontener lub furgon).
wynajem autolawety lublin

Bogate wyposażenie

Wypożyczalnia aut Kangoor jako jedna z nielicznych prowadzi korzystny wynajem autolawety przystosowanej do przewozu maszyn budowlanych, sprzętu rolniczego, samochodów osobowych oraz lekkich pojazdów dostawczych (nasze autolawety mają ładowność 1200 kg, długość najazdu 490 cm, szerokość 210 cm).

Doskonałe warunki najmu, bogate wyposażenie dodatkowe

wynajem samochodów lublin

Klientom, którzy zdecydują się na wynajem samochodów lub lawety gwarantujemy pełne wsparcie doradców. Każdy pojazd posiada bogate wyposażenie dodatkowe – m. in. system mocujący do przewozu ładunków oraz zabezpieczenia skrzyni ładunkowej. Zapewniamy najlepsze warunki na rynku, szeroki wybór nowych pojazdów z bieżącego rocznika oraz bogate wyposażenie dodatkowe. Pojazd można u nas wynająć z limitem lub bez limitu kilometrów.

wypożyczalnia lawet lublin

Miasto Lublin

Miasto na prawach powiatu we wschodniej Polsce, stolica województwa lubelskiego i centralny ośrodek aglomeracji lubelskiej. Dziewiąte co do wielkości populacji miasto w Polsce. W Lublinie mają swój początek drogi krajowe 82, 809, 822, 830, 835. Przebiegają drogi krajowe i między narodowe S12, S17, S19.