24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Gdynia

Tani wynajem samochodów dostawczych i busów Gdynia

Wypożyczalnie samochodów Kangoor to sieć oddziałów zlokalizowanych w różnych zakątkach Polski. Specjalnie dla Klientów z Trójmiasta stworzyliśmy filię w Gdyni (samochody dostarczamy tutaj z oddziału w Gdańsku).

Naszym wyróżnikiem są konkurencyjne ceny najmu (nawet do 3 razy niższe niż u konkurencji) oraz nowa flota – oferujemy wyłącznie samochody nie starsze niż 2 lata i pozostające na gwarancji producenckiej.

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – najlepszy cennik w Trójmieście

W ofercie przygotowaliśmy tani wynajem aut dostawczych i busów dla Klientów z Gdyni oraz okolic. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wynajem krótkoterminowy lub średnioterminowy, czy potrzebujesz atrakcyjnej alternatywy dla leasingu, nasza oferta na pewno pozytywnie Cię zaskoczy.

Oferujemy przystępne ceny, jasne zasady umowy i brak jakichkolwiek ukrytych opłat. Nasi doradcy pomogą Ci dobrać rozwiązanie szyte na miarę potrzeb Twoich lub Twojego biznesu. W cenniku posiadamy 2 alternatywy – wynajem z limitem kilometrów lub bez takiego limitu.

Wynajem aut w Kangoor – nowoczesna flota

Stawiamy na kompleksowość oferty, dlatego sukcesywnie rozbudowujemy flotę o kolejne pojazdy dostosowując ją do potrzeb osób indywidualnych oraz przedsiębiorców.

W naszej wypożyczalni można wynająć:

  • auta 5-osobowe i Van-y
  • busy osobowe (9-osobowe, średnie long, brygadówki dla 7 lub 9 osób)
  • plandeki
  • furgony
  • kontenery (w tym kontenery z windą)
  • przyczepy
  • chłodnie (kontenery i furgony)

 

Dostępne samochody dostawcze posiadają załadunek od 1 do 10 europalet, długość przestrzeni ładunkowej waha się w granicach 1,8 – 4,9 m. Wypożyczalnia Kangoor z Gdyni umożliwia również wynajem autolawety o ładowności 1200 kg.
 

Nasze usługi o krok wyprzedzają konkurencję – zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i szczegółowymi warunkami najmu.

 

Rezerwacja auta

tel: 500 800 627

Szczegółowy cennik