24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Jarosław

Wynajem aut i busów w Jarosławiu - Punkt Wydań

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Jarosławia i okolic do korzystania z usług naszej wypożyczalni aut dostawczych. Samochody na teren miasta Jarosław podstawiane są z oddziału Rzeszów. Za niewielką opłatą  podstawiamy i odbieramy auta pod wskazany przez Państwa adres.

wypożyczalnia aut dostawczych Jarosław

wynajem busów  w Jarosławiu

Rezerwacje:
oddział - tel: 500 400 978
​​​​​infolinia - tel: 500 800 935
formularz rezerwacji on-line

Adres najbliższego oddziału:
​ul. Boya-Żeleńskiego 18
35-105 Rzeszów
 darmowy parking

Godziny otwarcia:

pn - pt 8:00-18:00
sb 8:00-15:00

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON JAROSŁAWIA I OKOLIC
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%)

 Miejscowość Jarosław
Koszt dostarczenia auta - wynajem > 7 doby gratis
Koszt dostarczenia auta - wynajem < 7 doby 100 PLN

wypożyczalnia aut Jarosław

Jarosław

Miasto w Polsce, w województwie podkarpackim, siedziba powiatu jarosławskiego. Przez Jarosław przebiega autostrada A4 (trasa europejska E40), biegnąca od granicy z Niemcami do przejścia granicznego z Ukrainą.

wynajem aut dostawczych w Jarosławiu

Nowoczesna flota aut dostawczych

Nasza firma zajmuje się wynajmem samochodów dostawczych oraz różnego rodzaju pojazdów specjalnych. W ofercie znajdują się tylko nowe auta z gwarancją producenta, które przechodzą regularne przeglądy techniczne. Dlatego wypożyczalnia aut dostawczych z Jarosławia oferuje tylko najlepsze rozwiązania.

wypożyczalnia busów w Jarosławiu

Szeroki wybór i bogate wnętrze aut dostawczych

To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim dbałość o flotę. Wynajem samochodów dostawczych w Jarosławiu to możliwość wypożyczenia m.in. pojazdów typu VAN, 9-osobowych busów, brygdówek na 7 czy 9 osób czy furgonów chłodniczych. Każdy pojazd jest doskonale wyposażony, dzięki czemu będzie stanowił wizytówkę Twojej firmy.

busy dostawcze Dębica

Wynajem autolawet w Jarosławiu

Nasza wypożyczalnia aut Kangoor z Jarosławia oferuje unikatowy na rynku wynajem autolawet do przewożenia nie tylko samochodów osobowych, ale także pojazdów budowlanych, maszyn rolniczych czy lekkich pojazdów dostawczych.

tani wynajem aut w Jarosławiu

Dogodne warunki wynajmu aut dostawczych w Jarosławiu

Chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego oferujemy najnowsze auta, maksymalnie trzyletnie, w wygodnej formie wynajmu. Pojazdy można u nas wynajmować zarówno z limitem kilometrów, jak i bez niego.