Infolinia czynna od 7.00 do 22.00 - tel: 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Jasło

Wynajem aut i busów w Jaśle - Punkt Wydań

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Jasła i okolic do korzystania z usług naszej wypożyczalni aut dostawczych. Samochody na teren miasta Jasło podstawiane są z oddziału Kraków. Za niewielką opłatą  podstawiamy i odbieramy auta pod wskazany przez Państwa adres.

wypożyczalnia aut w Jaśle

wynajem busów w Jaśle

Adres  najbliższego oddziału:
ul. Gromadzka 22E/2
30-714 Kraków

Link do Mapy Google:
Kangoor o/Kraków

Godziny otwarcia:
pn - pt 8:00-18:00
sb 8:00-15:00

 

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON JASŁA I OKOLIC
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%).

 Miejscowość Jasło
Koszt dostarczenia auta  wycena indywidualna

wypożyczalnia busów w Jaśle

Jasło

Miasto w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim, siedziba powiatu jasielskiego. W granicach administracyjnych miasta funkcjonuje siedemnaście osiedli: Bryły, Brzyszczki, Gamrat, Gądki, Górka Klasztorna, Hankówka, Kaczorowy, Kopernika, Krajowice, Mickiewicza, Niegłowice, Rafineria, Słoneczna Kotlina, Sobniów, Śródmieście, Ulaszowice i Żółków

wypożyczalnia aut w Jaśle

Nowoczesna i zróżnicowana flota aut dostawczych

Wynajem samochodów dostawczych w Jaśle to idealny sposób na posiadanie prawdziwej wizytówki własnej firmy. Oferujemy tylko nowe, posiadające gwarancję producenta auta, które przechodzą regularne badania techniczne. Co więcej, dbamy, by wyglądały wyjątkowo i schludnie. Każdy pojazd jest oszczędny, mocny i szybki. Oferujemy zróżnicowaną flotę, między innymi dziewięcioosobowe VAN-y, brygadówki dla 7 i 9 osób, busy osobowe, furgony chłodnicze czy specjalne kontenery z windą.

wynajem aut dostawczych w Jaśle

Doskonałe wyposażenie i wygoda najmu aut w Jaśle

Chcemy dbać o naszych klientów, dlatego wybieramy tylko najlepsze rozwiązania. Oferujemy samochody dostawcze i busy z pełną gwarancją, ale także posiadające wyposażenie dodatkowe na wysokim poziomie. Są to między innymi: system mocujący do przewozu ładunków czy zabezpieczenia skrzyni ładunkowej. Dbamy o najlepsze warunki na rynku, oferując w naszej wypożyczalni samochodów dostawczych Kangoor z Jasła tylko nowe auta. Wynajem może odbywać się z limitem kilometrów i bez limitu.