Infolinia czynna od 7.00 do 22.00 - tel: 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Przemyśl

Wynajem aut i busów Przemyśl - Punkt Wydań

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Przemyśla i okolic do korzystania z usług naszej wypożyczalni aut dostawczych. Samochody na teren miasta Przemyśl podstawiane są z oddziału KrakówZa niewielką opłatą  podstawiamy i odbieramy auta pod wskazany przez Państwa adres.

wypożyczalnia aut dostawczych w Przemyślu

wynajem aut Przemyśl

Adres oddziału:
ul. Gromadzka 22E/2
30-714 Kraków

Link do Mapy Google:
Kangoor o/Kraków

Godziny otwarcia:
pn - pt 8:00-18:00
sb 8:00-15:00

 

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON PRZEMYŚLA I OKOLIC
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%).

 Miejscowość Przemyśl
Koszt dostarczenia auta wycena indywidualna

auta dostawcze Przemyśl

Przemyśl

Miasto na prawach powiatu w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim, położone nad Sanem przy ujściu Wiaru. Przemyśl to znaczący węzeł komunikacyjny – trasa międzynarodowa E40, przejście graniczne z Ukrainą w Medyce, duża, graniczna stacja kolejowa.

wynajem autolwet w Przemyślu

Nowoczesna flota aut dostawczych i busów

Dbałość o każdy detal sprawia, że możemy z czystym sumieniem zaproponować naszym klientom specjalistyczne samochody dostawcze w Przemyślu. Kangoor to firma, która oferuje tylko nowoczesną flotę aut sprawdzonych, przechodzących regularne przeglądy oraz posiadających gwarancję producenta.

wynajem busów Przemyśl

Różne opcje wynajmu aut w Przemyślu

Wynajmując samochody dostawcze w Przemyślu już od wielu lat, staramy się dopasowywać do potrzeb klientów. Dlatego oferujemy między innymi samochody typu VAN, autolawety busy dla 9 osób, brygadówki dla 7 lub 9 pasażerów czy też chłodnie w furgonie. Dodatkowo oferujemy także plandeki i kontenery z windą dla wygodnego załadunku. Sam wynajem jest komfortowy i może odbywać się z limitem kilometrów lub bez niego.

busy osobowe Przemyśl

Bogate wyposażenie dodatkowe

Nasza firma dba o klientów. Dlatego wypożyczalnia samochodów dostawczych Kangoor z Przemyśla oferuje samochody z dodatkowym, nowoczesnym wyposażeniem. Dzięki temu możesz używać nowych modeli aut z dodatkowymi funkcjami.