Infolinia czynna od 7.00 do 22.00 - tel: 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Mielec

Wynajem aut i busów w Mielecu - Punkt Wydań

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Mieleca i okolic do korzystania z usług naszej wypożyczalni aut dostawczych. Samochody na teren miasta Mielec podstawiane są z oddziału Kraków. Za niewielką opłatą  podstawiamy i odbieramy auta pod wskazany przez Państwa adres.

wypożyczalnia aut dostawczych w Mielcu
 

Adres najbliższego oddziału:
ul. Gromadzka 22E/2
30-714 Kraków

Link do Mapy Google:
Kangoor o/Kraków

Godziny otwarcia:
pn - pt 8:00-18:00
sb 8:00-15:00

 

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON MIELEC I OKOLICE
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%).

 Miejscowość Mielec
Koszt dostarczenia auta  wycena indywidualna

auta dostawcze Mielec Kangoor

Mielec

Miasto w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim. Ośrodek przemysłowy na terenie województwa podkarpackiego, głównie kojarzony z przemysłu lotniczego. Przez miasto przebiegają drogi nr 875, 984, 983, 985.

wypożyczalnia busów Mielec

Wynajem aut dostawczych w Mielcu

Nasza stacja wynajmu pojazdów dostawczych Kangoor w Mielcu oferuje najnowsze modele samochodów. Przechodzą one regularne inspekcje techniczne, a przykładanie wagi do ich wyglądu sprawia, że będą nie tylko sprawne, ale i ładne, a więc będą stanowiły reklamę Twojej firmy.

wynajem aut w Mielcu

Doskonałe osiągi

Pojazdy, które oferujemy są nie tylko bezpieczne, ale także oszczędne, szybkie, mocne i nowoczesne. Stają się wizytówką firmy, a dodatkowe wyposażenie, o które zadbaliśmy, będzie mogło znaleźć swoje zastosowanie w wielu sytuacjach codziennych.

wynajem autolawet w Mielcu

Pełny pakiet ubezpieczeniowy

Wynajmując pojazd w naszej wypożyczalni samochodów dostawczych z Mielca, otrzymujesz w pakiecie samochód sprawny, z pełnym pakietem ubezpieczeniowym na wypadek nieprzewidzianych sytuacji oraz z gwarancją producenta. 

wynajem busów i aut dostawczych

Bogata flota - auta dostawcze, busy, autolawety

Jednak nasza firma nie oferuje tylko samochodów dostawczych, ale także auta typu VAN, 9-osobowe busy oraz typowe brygadówki (7,9 osób). Co więcej, oferujemy także specjalistyczną autolawetę, która może przewieźć maszyny rolnicze czy budowlane.